Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vlevi #1111 üzenetére

    Félreérthető voltam. A romcserét úgy értettem, hogy egy kernel, ami lekezeli a DVI -t és egy rom, ami kompatibilis vele. Én is biztos vagyok benne, hogy ez vmi visszacsatolási hiányosság miatt van és gyanítom, hogy az audió csatornán keresztül, ami nincs se DP - n, se DVI -n. A hangkezelése egyébként is kaotikus (legalábbis számomra). Nincs a beállítások menüben Sound Device Manager. Honnan tudja, hogy milyen kimeneten szeretném kezelni a hangot? Rádugtam HDMI -n a TV -re, USB -s hangkártyán meg a hangfalakra. MX indít, ordít és borzalmas minőségű.. Kétségbeesve húzom le a hangot, de semmi. Tálcán sehol a rendszerhang állító. Értem én, hogy távirányítós, de nem fért volna el két ikon azon a kihasználatlan tálcán? MX -ben meg le kellett választani a hangállítást a rendszerhang beállításról, hogy szoftveresen kezelje. Ez persze nem megy HW dekódolással. De legalább állítható. Majd később foglalkozom vele. A minőség viszont továbbra is borzalmas. Kicsit jobban fülelek és vazze, két hangcsatornát hallok egyszerre!!! Szól a Magyar és az Angol is. Először azt hittem, hogy az egyik a TV -n, de hiába némítottam. Mindkettő a hangkártyán ment ki. :Y Aztán kiiktattam a hangkártyát és a TV füles kimenetén keresztül küldtem ki a jelet. Így most működik. De ez akkor sincs így rendben.

Új hozzászólás Aktív témák