Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stone82

    aktív tag

    Sziasztok nem rég óta van netem ezért eddig nem is foglalkoztam ezzel a játékkal. De ma valahogy belebotlottam, nézegettem, gondolkodtam és elkezdtem letölteni. Hát amit eddig láttam belőle,hmmm.................. írdatlan jó lehet és INGYENES???!!!!!!!!!!

    Ez a világ 8. csodája. Eddig nagy Counter Strike gamer voltam,de ha ez tényleg olyan lesz mint amilyennek gondolom mehet a CS a lecsóba. Írdatlan szép, írdatlan jóóóó és ha jól teljesítesz teljesen személyre szabott fegyver. Majdnem behaltam a gyönyörűsédtól.

    Ha valaki tud tanácsokat adni induláshoz szívesen fogadnám. A játék még nincs lent de katonám már regisztrálva :)):):DDD:DD:D;]:C:C:C:C:C

    Ha tudtok jó szervereket ajánlani azt is szívesen fogadom. Tudom a mindent látó szem mutatja a szervereket,de melyikeken érdemes játszani?

    Csak azt remélem nem lesz olyan mint a CS public hogy mindenki szarik a másikra csak a fragvadászatra hajt. Remélem megtaláltam végre a játékom.

    Jah bocs a hosszú dumáért.

    Hali mindenki

    Amíg a főnököm úgy tesz, mintha jól megfizetne, addig én is úgy teszek, mintha jól dolgoznék!!!!

Új hozzászólás Aktív témák