Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JordyG

    tag

    válasz #45185024 #31319 üzenetére

    Én már csak hitetlen Tamás maradok. (nem komoly és nem is Tamás)

    Tőlem csak 10 perc lajhár sétára volt. De hát a rendezvény nálam leszerepelt, 2 órát talpaltam, aztán már fájt a hátam így fogtam azt otthagytam. Legalább valami szék egyéb ülőalkalmatosság..??...ah.. Nem nyereményért mentem. Nem is vártam leleplezést, vagy hasonlót, csak némi infómorzsákat, meg némi hangulatot, de utóbbit nem ilyen formában. A morzsák meg anélkül is voltak, hogy bejutottam volna.
    Durva hasonlattal: meghívnak kurvázni, de csak a világ legrondábbjait vonultatják fel, azokra is várni kell mert 1 szoba van. Nem azzal volt baj ami a teremben ment, hanem ami előtte tornyosult. A 170 + 1-2-3 cm-el esélyem nem lett volna, ha csak nem rúgom ki mások lábát vagy mászok létrára.. (mit esznek ezek a mai srácok :P ) vagy mind a monitor fényétől nő. :DDD (pedig már a Low Radiation korszaknak is sok éve vége)

    A lényeget tekintve legalább haza nem egyedül jöttem, hanem egy új hölgy ismerőssel. :DD
    és még Vega-t is láttam ( Contact 1997 ) meg egyéb csillagokat "-wᴧw-", az este további részében. Így részemről ha nem is úgy ahogy vártam, de pozitívan zárult az a nap.

    Raja Koduri szignója annyira nem lázasít, a laza stílusát bírom. De ha nagyon arra vágynék akkor valami rendezvényen (ami tényleg az) össze lehet azt hozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák