Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Malibutomi #18790 üzenetére

    Én nagyon szomorú lennék ha csak 30% ot hozna egy Fury Xre a Vega, egyrészt mert akkor bár gondoljunk bármit is a 980 TI-ról, túl közel lenne hozzá az eredménye, és lehet úgy csűrni csavarni tesztet hogy megverje egy Moha színű Supportedben, ami elég nagy blama lenne neki.
    Meg az ártényező is , az nem lenne túl nagy előrelépés hogy a mostani 200 as kártyákat felváltja egy 300 as kártya+30% ért, akkor ugyanott vagy ár teljesítményben talán még rosszabbul, meg kellene nézni az előző csíkszélességváltást , aki még emlékszik rá hogy ott mekkora eltérés volt azonos shaderszám esetén.
    Amit szerintem itt nézegettek 2-3000-es shaderszámokkal az a 400-as széria alja, és annak tök rendben is van.
    De ha egy majdnem felezős csíkszélesség váltás nem hoz legalább 50% shader emelkedést és vagy ROP emelkedést, akkor én szomorú maradok.
    Bár kaptunk egy ígéretet hogy nem lesznek akkora eltérések a rop szám miatt mert jobb lesz a szervezése, mondjuk erről többet szívesen olvasnék Abutól ha kijózanodott a tegnapi buliból lol

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák