Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Abu85 #1027 üzenetére

    Ott vannak a linkek, leirtam a lenyeget, ennel tobbet nem tudok tenni.
    Nem engem kell meggyozzel egyebkent ennek az ellenkezojerol, hanem azokat akik emiatt akarnak valtani pl. a HD5970-rol a GTX480-ra ;)

    Szelektiven olvasol, en nem fenyezek semmit hanem leirom a velemenyem, erre valo a forum, ha egy informaciotol megvaltozik a velemenyem, akkor azt is leirom.
    Itt olvashatod mit gondolok most a jelenleg rendelkezesre allo infok alapjan, ha szerinted ez fenyezes, akkor a problema nalad van.

    Szerintem rajtad tobben rohognek mint rajtam, annyi zoldseget hordtal mar ossze, hogy dunat lehetne vele rekeszteni.
    A szakmai hozzaertesed a GPU-khoz melyviz szinte senki nem kerdojelezte meg soha, a latasmododdal van gond, hogy szinte keptelen vagy elvonatkoztatni az AMD-tol, es vannak temak amikben jobb lenne ha kepben lennek mielott leirsz valamit, mert hazigazda vagy.

    En is irtam mar zoldseget, es olyat is ami nem lett vegul igaz, es volt, hogy egyetertettem veled (pl. anno amikor az elso pletykak elojottek az akkor meg GT300-nak hivott valamirol, es ugy tunt ezek alapjan, hogy bizony az akkor mar agyon hypeolt tesszelacioban gyenge lesz), de aztan valtoztak a dolgok, es a tesszelacio ugyanugy fontos maradt, igy megvaltozott a velemenyem, te meg temat valtottal, es mostmar a tesszelacio nem szamit, csak mert eppen nem az AMD-nek all a zaszlo. (az egeszet ugye kezdted anno a 20millio vs 100millio tranzisztoros baromsaggal, ami a mai napig mosolyt csal az arcomra :DDD )
    Nincs miert egyensulyt tartsak mert lesz@rom magasrol az osszes ceget, mindig a velemenyem irom le.

    Van jopar micro stutteringgel kapcsolatos leiras, teszt, urban legenda akkor lehetne, ha a konkulzio az lenne nem letezik, de nem ez.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák