Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz Abu85 #2936 üzenetére

    És mi mindent vesz figyelembe akkor, mikor arról dönt, hogy stabil lesz-e egy órajel, vagy sem.

    Például rárakok egy fc vizesblokkot, 95 °C-n hagyom a hőmérséklet-, de feltolom az adott kezelőfelületen (tetszőleges kompatibilis "tuning program") elérhető maximumra a fogyasztás limitet, aztán elkezdem lépcsőzetesen feltolni az órajel célértékét.
    Egyszer csak találok egy órajelet, amin hibázni kezd (lefagy a szoftver vagy driver, stb), tehát továbbra is el tudok menni kézzel addig a pontig, ahol az én véletlenszerű órajelmaximumom van, vagy könnyen futok bele hamarabb egy bevésett "sanity limit" félébe, ami fölé nem enged próbálkozni (függetlenül attól, hogy hol áll a PC szoftverben az órajel célérték, vagy akár a feszültség -ha lehet szabályozni- csúszka)?

    Tényleg. Már foglalkoztam ezzel, hogy nekem unlock-olható 290 kell.
    Fesszabályzással viszont mi a helyzet? Minden kártya engedi a megfelelő BIOS és/vagy szoftver párossal értelmes keretek közt, vagy csak külön OC változatok?

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák