Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz HSM #35562 üzenetére

    Én azoknak a táborához tartozom akik szeretik a CF-et.Most két Asus 7870 V2-m van,előtte két Vapor-X 5870 kártyám volt.Kezdeti nehézségek mindenhol vannak szóval itt is voltak.Amúgy én is sokat érdeklődtem ilyen téren ebben a topicban és ugyanez volt a kérdésem.CF vagy mondjuk egy 7950/7970?Az első mellett döntöttem és nem bántam meg.Most egyébként voltak gondjaim mert már régóta nem játszottam komolyabban és előszedtem néhány címet amit már ki akartam tolni de anno nem sikerült.És találkoztam pl. most először microstutter problémával is.A múltkor postoltam ide egy kis írást a RadeonPro nevű programról ami minden problémát megold szerintem CF-et és nem CF-et használó usereknek egyaránt.A progi tulajdonképpen olyan mint a CCC csak rengeteg mindent be lehet állítani.Azóta semmi FPS drop,microstutter problémám nincs,mindent azzal a progival indítok el.Egyébként pedig zárszóként csak annyit írnék amit akkor is írtak nekem mielőtt eldöntöttem hogy akkor veszek egy 7970-et vagy 7870 CF lesz: azt kell eldöntened a rendelkezéseidre álló eszközök alapján hogy mennyire akarsz kompromisszumot kötni.Aki nem full HD-n akar játszani annak eleve nem ajánlanám a CF-et.De én akkor tudtam hogy full HD-n akarok játszani és hogy egy kicsit szeretnék előre gondolkodni,egy kicsit előre vásárolni :R

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák