Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Az a megérzésem hogy fog kijönni még egy driver a közeljövőben, ennek a javitott verziója, mert szerintem azért pakolták ki mert kiszivárgott és milyen már hogy az AMD oldalán még nincs fenn de a kispista blogján már igen :D Lehet hogy a driver még nincs befejezve csak egy WHQL esitett bétát kaptunk, majd kiderül.

    Az AMD valamiért nagyon tartogatta ezt a drivert, ha jól látom 9 bétafázis előzte meg, valami drasztikus újításnak kéne benne lennie én még sem látom. Ami bétát leszedtem anno azzal jött valami AMD Evolved progi is, de ebbe az "official" ba nem volt semmi ilyen. Mondom tök olyan mint egy kiplankolt béta WHQL el, semmi újítást nem látok csak pár javitást, de pl az esetemben, nekem HDMI vel van összekötve, kifolyik a szemem annyira bántja, vagy túlszabályozták a fényerőt ebben vagy a szinprofilt cseszték el, nemtudom :F

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák