Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz gbors #2005 üzenetére

    ...ha nem 128 bites a mem elérése, hanem a "nagyokét" kapja. Akkor lett volna értelme pl. 2 GB-os kártyáknak, sztem sokkal pörgősebb lett volna (FHD-ban), ahogy fentebb tesztelték is a mem húzást, h mennyit jelent. nV-nél is van pár lebutított kari, ahol az esetleg hibátlan chipből tiltanak le cuccokat, hogy egy alacsonyabb szegmensbe is legyen kártya.

    FPS témára: 30-40 minimumnak jó, de átlag 60 körül igazán folyamatos a saját tapasztalatom szerint, az felett már nem érzek különbséget. Tegnap STALKER CS-t teszteltem, feltoltam mindent, hát nem volt egy élmény. Kicsit visszavév a a részletes árnyékból, meg az ilyen-olyan extrákból sokkal gördülékenyebb lett, játék közben amúgy sem az árnyék szélek elmosását nézem...

    Emlékeztek BF2142-re? vagy a Quake Wars? Mikor megjelentek sem voltak hiper-szuper grafikájú játékok, de a világ beszippantotta a népet... :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák