Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Grave_444 #9159 üzenetére

    ja csak kb ha megnézed mivel eltelt azota pár év optimalizták. alapon kb ugyanugy teljesit a 2 proci.
    igen ezt ki mrem jelenteni hogy 7770hez elég a 2 mag.bőségesen.ezt az általam gyakorlatban tesztelt gpu/cpu cores kihazsnáltságok is megmutatták.
    aki full hd.be akar játszani nem 7770et fog venni hanem 7850 vagy felfelé onnantól valszeg tényleg kell a 4 mag.de itt a topikcím mi??7770.én ehhez irtam mindezt amit eddig.
    az lehet egy i3 2140.nel jobban menne a 7770 mint a g860nal. de az is csak 2 magos akárhogy nézzük.egy 30k.s procit ne fikázzunkmár le......azért azt megnézném i3 2140 7770nel vs i5 akármi 7770nel.nem lenne különbség.elég neki a proci.sőt a G860 is elég.

    amugy mondok egy citera dejavu.t mindneki győzködött jajj 2x4 gb dual ramv8gb faxa lesz.ja csak kérdés minek?? 1.2 eszik a win7...eddig a max ramhasználat nálam 3gb volt amikor a serious sam 3 betöltött egy baxott nagy pályát 800 ellenfélel.és 1.9gb.ot evet az ss3.exe.....kihagnsuylozom 3gb!! összesen...vagyis még 1 ott volt talonba amit ha nagyon akart a vga használhatott de 1gb videoram mindenre elég.eddig 800mb.nál több vga ram kihasználtságot nem láttam eddig.(fc3 1680ba ulrán)kivéve tán full hd.re nem oda kell a 2 de oda nem is 7770 kell.
    minden vga.t és cpu.t meg lehet fektetni.rakjon már valaki 8msaa.t 1920ba a crysis3ra....na oda milyen konfig kell?met szerintme még az sli rendszerke i7tel is lefossák magukat.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák