Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz HSM #16623 üzenetére

    Teljesen mindegy ki, mit mond, ez nem PC-re lett kitalálva ! :K
    A példa Star Wars Force Unleashed 1, PC-n szarul ment, akármit csinált vele az ember !
    Aztán kiadták a 2-t, és tökéletesen fut, szinte mindegyik gépen, vagyis, optimalizálták PC-re !
    GTA4 nagyon jó játék, csak nem PC-n !
    Annyit kell vele foglalkozni, hogy tűrhetően menjen, hogy utána meg is unom !

    Paranormal Cocktivity

  • kasa85

    őstag

    válasz HSM #16623 üzenetére

    Hali.Ne értsd félre nem fikáztam a GTA 4 et csak nem értem,hogy lehet így megcsinálni egy játékot ami annyira jól van megcsinálva,hogy szaggat teljes részletességen a mai vasakon is :F Az jó,hogy itt lehet szűrést egyebet részletességeket fel tolni,látó határt növelni stb,de kérem szépen bő két éves játék és még mindig telli van hibákkal és sok vason teljes részletességgel élvezhetetlen.Tény hogy a játék nagyon jó mivel sok mindent bele lehet pakolni illetve hatalmas komplexum az egész,de szerintem még bőven lett volna mit csiszolni rajta.Amúgy nem állok sorba a divatfikázok között csak le írom a keserű tapasztalatokat amit tapasztaltam egyes játékoknál és érzem a jogot arra,hogyha egy bő két éves játék egy négy magos procin ami 3.7ghz re van húzva és egy HD5970el szaggat nem hiszem el hogy ezen nem tudtak volna mit kezdeni.Amit le írtál lentebb hogy ha (Amúgy onnantól kezdve, hogy valakinek 2 magos procija van, valakinek 6, valakinek 5970-e van, valakinek 5450, nem lehet optimalizálni. Mire optimalizálsz? Ha 5450-re optimalizálod, csúnya lesz. Ha 5970-re, akkor 5850-en lassúcska lesz.)Akkor ezek szerint a Nasa gépén futtatták teljes részletességen,vagy ezt hogy érted amit ide be linkeltem a mondataidból :F Mivel még tervben sem volt a HD5xxx széria mikor készült vagy nem tudtunk még róla.Illetve a Cod legújabb részére is mondjál valamit mert ha nem fosport akkor megeszem a két hetes használt zoknimat itt mindenki előtt:)

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • kasa85

    őstag

    válasz HSM #16623 üzenetére

    Mondjuk lett volna rá lehetőségem,hogy vegyek Core i7 rendszert,de maradtam a Quad nál.Három évvel ezelőtt egy Core 2 Duo E6750 vettem komplet configal,és erre újítottam amit a profilomban látsz.Szerintem meg érte mivel közel azt a teljesítmény szolgálja ki mint Core i rendszerek csak azzal a különbséggel,hogy játékok alatt nem számít mit használsz,de tömörítés csomagolásnál már felmutat az ujj proci +30%ot,de nálam ez nem számít mivel többet játszok,és kevesebbet csomagolgatok.Így sokat spóroltam mivel csak egy Quadot raktam a gépbe,és mindenféleképpen 6magos vagy 8magos lesz a következő amire majd be újítok,de addig is húzom a procit és egy jó darabig elég lesz még :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák