Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Dj Dekko! #16614 üzenetére

    Persze ténylegesen van olyan is,de sajnos a GTA 4 nem ilyen.Ha a legújabb Call of Duty nézzük az is ezzel a hibával jött ki és orrba szájba lagolt plusz be esett az fps érték is 30 fps re HD5970 karimmal amit valljuk be ez egy kicsit szégyen rájuk nézve.Pont ők akik irreálisan magas árért adjak el a félkész játékukat.Félre értés ne essék mert a játék nekem nagyon tetszett még a grafika is.Fúlon nagyon szép a game szeretem ha csillog a környezet stb,de ahogy portolták az egy fos.Sajnos sokan már a 2 magossal eléggé szívnak pedig ugyan az a motor hajtja amit érdekesen a MF2 ben 120fps is ki lehetett hozni.Néha még a 4 magossal is meg meg akad,de már kezdek hozzá szokni mert szinte olyan játékkal nem játszottam az elmúlt években amire ne vártunk volna hosszú hónapokat hogy jól menjen .Néha mikor ilyenek vannak bánom nem nyaralni mentem ebből a pénzből,mert néha felesleges akármilyen brutális gép az ilyen fostalicskák alá akkor is szaggatni fog.És ami mindennek a teteje nem javítanak hanem jó pénzért már a dlc-ket csinálják a még nagyobb pénzlehúzás érdekében.Persze amit meg javítanak az nem biztos azt javítja mit kéne mert sajnos átlag gémereknek kell rá jönni a hiba forrására,és mi nekünk kell a config fájlban ezt meg azt módosítani amikor ennyi pénzért simán a fotelben hátradőlve tolhatnám akár egy közép kategóriás gépen reccenés nélkül,csak az itt a gond hogy a gépet amit össze dobtam nem egy közép kategóriás,és mégis be reccen rajta a játékok :((

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák