Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Jacek #539 üzenetére

    Mindenfele bantasi kiserlet nelkul, mert mar a multkor megbantottam a masik kollegat a szurkalodasommal a sok VGA csere-bere miatt, pedig nem akartam banto lenni, de megis rosszul sult el :N :R

    Szvsz sztem kar szivatni magatokat, bar ahogy nezem azert erosen probalkoztok igy is ezekkel az uj VGA-kkal. :K

    4090 az rohadt jo teljesitmenyu csak draga, es ha tenyleg ennyire veszelyesen hangosan CW-zik a legtobb akkor tartsak meg maguknak mindet. :K
    Hozzateszem nekem anno a 2080Ti is futyult (2 evig futyult nalam), de engem aztan custom loop mellett sem zavart, fulessel jatszok es nem tartom a fejem a gephazon, gep az asztal alatt, en meg jobb esetben felette tartozkodom :DDD

    4080 roh@dt draga,ez egy 256 bites VGA nem tobb nem kevesebb, amit kernek erte az borzalom, sima XX80-asrol beszelunk nem xx80 Ti stb.

    4070Ti majd jon $899-ert?Koszi nVidia, tartsd meg magadnak mindet. :W

    7900XTX tuherto lenne ha esne az ara, de rohadt sokat eszik par esetben, multi monitor stb.
    Kiforratlan az egesz, 3-4 honapra felejtos.

    7900XT rossz vicc annyiert amennyit kernek erte.
    Ez a 6800 XT utodja nem mas, $649-699 lenne az ara

    Majd jon a megvalto 7800XT?Es milyen teljesitmenyyel?6800XT+10%-al?Es mennyiert?$799?
    Mert attol oolcsobb nem lesz ha igy haladunk.

    Annyit tudok mondani tomoren roviden, hogy kalap sz@r a felhozatal mindket oldalon annyiert amennyiert vannak most a VGA-k. :K
    4K-t felre kell tenni meg par evre, 1440p elegendo es oda meg szinte bamelyik VGA jo a regiek kozul is kozepkategerioa felett :K

    ...

Új hozzászólás Aktív témák