Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzkz

    őstag

    válasz audi100td #2030 üzenetére

    Dual Channel DDR3 2400+ MHz
    Delivering native support for DDR3 memory up to 2400MHz, GIGABYTE Ultra Durable series motherboards allow users to easily reach higher memory frequencies at lower voltages; achieving higher memory performance with lower power consumption to run even the most memory intensive applications such as high-definition video and 3D games with ease.

    Te is (és én is) csak azért tudod/tudom, hogy ez tuning és emelt fsb-vel jön elő, mert beleástad magad a témába. Ez még nem is lenne gond, csak EZT ELFELEJTETTÉK ODAÍRNI, hogy ezt semmi nem garantálja. Az meg nem tájékoztatás, hogy a speci oldalon ott van a 2400 mellett egy két betűs varázsszó, hogy OC. És? Ez mit jelent? Ez már sehol. Nyugi tudom mi, de az OC még nem jelenti azt, hogy nem fut ezen. Azt jelenti fut, csak felórajelezve. HÁT NEM FUT, elmondom! És nem is a 2400 a vágyam, hanem a 2133, ami ugye meg sincs említve!

    Szóval jogosan kérhető számon, mert félretájékoztattak a gyártó oldalán! Amúgy még ez se kell hozzá, ugyanis a webshopok kötelesek visszavenni 8 napon belül, indok nélkül. Nekem még indokom is van hozzá!

    A Ramok meg jók, mert ha elindul a gép, akkor fut vele, csak újraindítás után felejti el a vinyókat. És ha visszavettem a frekit 1866-ra, akkor se ismerte fel őket újraindításkor, tehát az FSB a gond, pedig bőszen hirdetik, 2400Mhz, ez pedig csak FSB emeléssel lehet...

Új hozzászólás Aktív témák