Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Troy. #4276 üzenetére

    HDMI - DVI kábellal. Nem kell átalakító.

    Persze ha nincs ilyen kábeled akkor igen, pl. DVI - HDMI átalakítóval. Már a vga kártyák mellé is gyakran csomagolnak, úgyhogy nehogy vegyél a hülye nem vagyokban 4-5K-ért, inkább kérdezz körbe itt, és kérj egyet valakitől, akinek nem kell, vagy valahogy oldjátok meg okosan.
    ___________________________________________________________________

    Most éppen egy 3670K-s gépet raktam össze, és ez is valami brutál módon melegszik.
    Nem csak terhelve, hanem alapon pötyögve is. A gyári viccet, amit hűtőként csomagolnak le is vettem róla, gondolván, hogy rosszul tettem fel, meg amúgy is nagyon pici. Egy másik gyári hűtőt tettem fel a hőcsöves verziót. Igen tudom, ez sem egy kompresszoros folyadék hűtés, de előtte egy 3600-on ketyegő 4 magos phenom 2-t elbírt, ha nem is bőven.

    De ez a 3670K 2700MHz-en idle is úgy melegszik alatta, hogy már most attól félek, mi lesz, ha elkezdik nyúzni ebben az 50 fokban, ha elviszik?

    Na szóval, ha biztosra akartok menni, vásárlásnál kalkuláljatok be egy rendes 12 centis ventivel szerelt hűtőt is, mert ezekkel az APU egységekkel elég sokszor van ilyen gondom.

    Funkcióban amúgy semmi probléma, minden megy rendesen, csak riasztóak az idle 50 celsius fokok.

Új hozzászólás Aktív témák