Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Akinek A10 7800-a van, az elégedett vele? Azt kapta amit várt?

    Azon megy most a filozofálás (öcsémnél), hogy milyen platformra tegye le a voksát. Szűk a keret.
    Alaplap + CPU max 50-60K. VGA max 35. De nagyon szeretné lefelé nyomni ezt. Ugyanakkor játszani is szeretne. Főleg régebbi játékok...újak közül talán kipróbálna ezt-azt. Nem esik le a székről ha minimumon fut. Felbontás FHD.

    Én FM2+ és az A10 7800 felé terelném. De nagyon rázza a hideg az "integrált" VGA-tól, hiába magyarázom neki, hogy ez már nem az mint 10 éve.

    Az ő elképzelés egy AMD Athlon X4 860K valami olcsó lappal. Meg mellé egy GIGABYTE GV-N750OC-2GL GTX750 2GB GDDR5 PCIE.

    Ugye itt most főleg az árral megy a játék...

    Szóval főleg a grafikus teljesítményből szeretnénk kihozni a a lehető legjobb ár/érték arányt. Néztem teszteket, pontszámokat...stb.

    Gyakorlati tapasztalatok érdekelnének, hogy jó az APU vagy inkább CPU+VGA kombó menjen?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák