Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz Kendek #1603 üzenetére

    nem teljesen lemerült, inkább maradjunk a viseltesben...
    csak a lázas gyerek + digitális lázmérő + bolti készlethiány kérdéskör pillanatnyi megoldása ez lett, de bevált.
    annyira nincs lemerülve, hogy elfelejtse, pedig bő 15 percet abszolúte elem, és tápellátás nélkül volt a gép.

    ezt az 5 V dolgot azért nem vehettem észre, mivel nem volt, ami jelezze...
    és kedden a blútút még akkor is töltve maradt, mikor a pc leállt :-) de hogy a nokia is evett, az végképp meglepett :C csak nem tudtam mibe fájt ez nekem.

    és a fogyasztáshoz egy nem reprezentatív megjegyzés.
    az elmúlt hónapból 6 napot nem a fusion volt használva. az eddig megszokott 90-100 kWh fogyasztás helyett 62 kWh lett a havi fogyasztás. nem főztem, sütöttem, mostam kevesebbet, de a hűtőt a vásárlás harmadnapján jégtelenítettem. ja és a gép egy 32"-os lcdtv-t használ megjelenítő gyanánt, közepes energiafelhasználási mód mellett. (nincs is monitorom).

    úgy érzem, nekem az a havi kb 1000-1300 ft igen jól fog jönni, és halkabb, kisebb, nem lassabb, mint a régi gépemet érzem, amire ÉN használom (torrent, x264, fórum, cset, skype)...

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák