Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowy_owl

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy Asrock E350MQUSB3 lapom. Már egy éve megvan és úgy gondoltam ideje egy nagyobb takarításnak. Ebben a tervben a gyári hűtő takarítása és a proci hűtő közötti paszta csere is szerepelt. Nem volt egyszerű művelet a paszta eltávolítása, de hála istennek senkinek nem lett baja, egészen addig még vissza nem helyeztem a hűtőt a procira. Ekkor történt a baj, mert halottam hogy valami csiszolja a felületet mikor megmozdítom a hűtőt. Ekkor már sejtettem hogy ezt bizony az egyik sarok megszívta, és ahogy levettem a hűtőt egyből láttam hogy az egyik sarokból hiányzik fél milliméter. És itt most engedjétek meg hogy gratuláljak a kedves gyártónak hogy nem volt képes egy sapkát vagy egy lemezt ráhelyezni a processzorra az ilyen balesetek elkerülése végett. Remélem ők is így járnak és sokkal nagyobb sikerrel mint én. Ide most képzeljetek trágár kifejezéseket.

    Amiért írtam istenigazából: A gépnek látszólag nem lett baja azóta is megy, de vajon lehet ettől bármi rejtett baja ami csak bizonyos felhasználás esetén jelentkezik?

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák