Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guszti

    aktív tag

    válasz Guszti #6166 üzenetére

    Lejart a szerkesztesi ido en meg kicsit hosszura nyujtottam, de lasson midnenki egy kicsit tovabb az orranal, es szepen gondolja at ha valamit leir...
    Csak hogy meg egy lapattal rategyek a temara, akkor irok emg ezt azt... :)
    Ugyan irtam en mar pontos ertekeket, es konkret dolgokat, de ebbol mindenki csak annyit lat szinten amit akar, ugyhogy akkor kezdjuk:
    Irtam konkret fogyasztasi adatokat, irtam hozza konnektrobol mert ertekeket, es multimeterrel a kockatap utaniakat, sot meg szepen el is osztottam a kettot, es moge irtam a hatasfokot, hogy ne kelljen senkinek szamolgatni. Aztan leirtam azt is, hogy a picopsu, es szerintem a penaltap is a 12V-os bemeno egyenfeszt atalakitas nelkul tolja ki a 12v-os again, azaz csak az adapteren van veszteseg, es akkor ehhez szamoljuk azt hozza, hogy egy mai modern gep 90%-ban a 12v-os agat hasznalja.
    Ezek utan most lassan eljutottunk oda, hogy szepen le is kellene vezetni, hogy mi kovetkezik ebbol a par dologbol egyuttesen pedig ugy gondoltam regebben is hogy erre nincs szukseg, ezert nem is tettem meg. De nekem ne szorozza ossze senki a ket tap hatasfokat es irja azt hogy akkor a ket tapnak egyuttesen ennyi...

Új hozzászólás Aktív témák