Keresés

Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Muerte68 #45888 üzenetére

    van szerepe, nem vitas, de egy szar pillanatot, kompot hiaba utmunkazik a hozzam hasonlo, szarbor meg digitalisan sem lehet varat epiteni.

    Nadehogy ontopik is legyek, ma kivittem Patrikot meg a kis "sotet" O40-150R-t kis szarvaslesre. (pic heavy, vigyazat!)

    Ez valami rohadt ragos

    Csabos oztablokep

    A Pózer

    Te Béla, ki az ott azzal az ezust mini kalyhacsovel?Ismered?

    A Zen mosoly:)

    A burkolt Wolksvagen reklam:)

    Mivel koradelutan mentunk ki kiccsaladdal a fenyek nem voltak epp idealisak, sok helyen ennyit tudtam a csucsfenyekkel jatszani. Viszont iszonyat elmeny, a Phoenix parkban van 200 vadon elo szarvas el, bar vadallatok, teljesen abszolut emberkompatibilisak. Sokszor 4-5meterre is odaengedtek, anelkul hogy a csordabol akar egy peldany is megugrott volna.. Igyekeztem az szarvassal egy szemmagassagba kerulni, teljesen mas a nezopont, mint ha allva, vagy akar csak guguolva fenykepezne az ember.

    Johet hideg, meleg, minden eszrevetelt, tanacsot, tippet megkoszonok.

    B

    SzerK: link a komplett minialbumhoz, onmagamhoz kepest erosen szelektaltam

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák