Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz torzo #43172 üzenetére

    Igen ezt én is érzem, hogy valahogy ezeket a tájas témákat jobban fekszenek, ez abból is ered, hogy az oly fókuszrendszere nem az elkapott pillanatairól híres, itt meg van idő komponálni átgondolni, fókuszálni majd kattintani.. :B

    Sokat variáltam azzal a fával nem így akartam, messzebbről de mivel felül belógott a fának a levele így ez megölte a kompót, most hogy mondod eszembe se jutott feljebb emelkedni.. Scott mindig azt írja ha különlegest akarsz fotózz lentről, na úgy látszik én fordítva vagyok bekötve.. :DDD

    Sokszor befürödtem már a lebegő témával az előtérre és a fókuszra úgy vigyázok mint a szemem fényére.. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

  • grigo

    őstag

    válasz torzo #43172 üzenetére

    Az én részemet illetően annyi hogy ez egy totál fekete kép, a ég színei jöttek ki az eredeti rawon, amit amúgy meg se akartam lőni, a cél az volt, hogy hazavigyem megmutatni milyen frankó volt az ég, és végül úgy voltam vele, hogy addig nem kelek fel amíg valamit nem sikerül kihozni. A misztikus sejtelmes vonalat próbáltam megülni. Amúgy az alexpós mellett zajos is és véletlenül valahogy fullra rekeszeltem, úgyhogy szerintem szanaszét diffraktálódhatott (ha van ilyen szó).
    Talajszintről próbáltam, van egy olyan is de akkor valahogy nem lett meg ez a szabályosan középpontba futó sínpár.

    g.killer:Nekem az első jön be jobban. A második is de az első nálam a tetszetősebb. Érdemes volt korán kelned :C

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Új hozzászólás Aktív témák