Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz copass #27525 üzenetére

    azok.
    én az eredeti 13 ezres polaroid napszemüvegem amit 2 hónapig sem használtam kihasználatlanság miatt 6 ezerért árultam, 3-ért akarta vinni, mondom 6, négyet ad, mondom 6, jó legyen 5, akkor is 6.
    végül megvette 6-ért, 500-asokkal meg némi apróval fizetett. de az iphone 5 ott volt a kezében, meg airmax a lábán...

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

  • Colonel993

    senior tag

    válasz copass #27525 üzenetére

    Még jobb...
    Hogy telefonon, mailben, minden felületen lebeszéled vele az árakat és a mikéntet és hogyantot...

    Helyszínen;
    "-Nem volt beleírva a hirdetésbe, hogy FIX ár"

    Igen, bizonyára egy eleve karcsú árú és tovább csökkentett árú objektívre még természetesen engednék további pöti alkukat...

    Ha eleve közli ezt velem korábban, találkozó se lett volna... :(((

    Másnap telefonon felhív épp portrézás közben, (egy valamire való bemutatkozást is nehéz volt összehozni) hogy elmagyarázza; érzékenyen érintette a tegnapi esemény...
    Nemigazán az jött le a hülyeség halmaz első feléből, hogy visszaadná a közgyűrű sorom.
    Emiatt kénytelen voltam félbeszakítani és megmondani, hogy sorry dolgom van és nemigazán van időm/érdekel a lelkinyomora... ami igazából arra ment ki, hogy megmagyarázza JOGOSNAK a helyszíni magatartását.

    Napom fénypontja volt ez az esemény...
    Aktuális ügyfelemmel röhögtünk is egy jót; az emberi hülyeség határtalan.

    Tény, hogy én voltam a hülye...
    Hülye mert mindig bizalommal nyitok, és vevőbarát vagyok... meg minimum 1 hó gari, meg tökömbolytja...
    Szeretem ha elégedett az emberem.

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák