Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    BotaN & m3ss - köszönöm a véleményeket és a dicséretet, tényleg nagyon hasznosak és jól esnek. : )))

    royalka - bár tudom nem nekem címezted a kérdésed, mégis bátorkodok válaszolni rá. egyrészt szerintem - és ezért biztosan utálni fognak egyesek - nincs olyan, hogy valamire születni kell vagy lehet. születni a Földre lehet, a többi rajtad múlik. : ) fotózz és lesznek jó képeid, idővel több lesz a búza, mint az ocsú. de ehhez marha sokat kell lőni : ) ha nem unsz rá, észreveszed magadtól is a javulást. amit írtál fényviszonyok igazak, ki kell várni őket, de azért sok fotó esetén a mi szintünkön szerintem annyira nem eget rengető kérdés. a naplementés képed kapcsán pedig az utolsó gondolatom ide: harmadolás. sokan mondtuk itt is, de ami engem illet én erre figyelek a leginkább. ha jól belőtted a témát a kompozíció adott lesz. ha hazamentél és átrakod a képet, úgyis rájössz, hogy oké-oké harmadoltam, de az a fa lehetne ott, amaz a virág itt. ha sokat foglalkozol vele rááll a szemed. szerintem ezzel lehet a legtöbbet javítani a képeken. amúgy meg ott az említett adobe lightroom, azzal utólag szinte akármit állíthatsz.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák