Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz barnam_ #1296 üzenetére

    Amikor vettem a gépet, őszintén szólva eszem ágában se volt Albát venni, mert ismerősi, és tanári körben, rossz tapasztalatok voltak a Clevo, Gericom gépekről. Teljesen véletlenül botlottam bele, és csak másodlagos megoldás volt egy leakciózott Dell latitude d800 mellett. 1.4 Pentium M, 256RAM szintén 9700m Radeon, de csak 64MB VRAM-mal, 3.25 kilóval, de mire érdeklődtem elfogyott, és csak jan végére hoztak volna újabb darabokat.
    A súlya alapján van benne anyag (3.2 vs. 2.6), de valahogy mégis vannak rajta olyan részek, amiket ugyanúgy lehet nyomorgatni.

    Jó, persze vannak megkopott részek, de azért egy 1,5 éves, folyamatosan cipelt, festett házú gépnél hol nem fordul elő? Az egyetlen amit sajnálok, az a tapipad bal gombja. Korábban linkeltam képet, látszott rajta, hogy az is kopik, de főként azért, mert nagyon kényelmes, és inkább simogatom, mint egerezek, de a kattogó gombtól nem tudok elszabadulni. Az hogy kopott nem is baj, de maga a gomb is nagyon érzékeny lett, és van hogy az újam súlyától kattanás nélkül lenyomást érzékel, egy nagyon rövid ideig, de van hogy többet is.

    Tény, hogy nincs rajta hogy Dell, meg Compaq, HP vagy egyébb húzó nevek, de azért ez is megy. Jó persze, nem elfelejtendő, hogy ez egy business class a masina, tehát a napi cipelést állnia is kell, de bőven a konkurencia alatt volt árban.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák