Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tozo63

    tag

    Sikerült életem első átverését nekem is megélnem szola [link]jóvoltából!Nem tudom sajna linkelni a hirdetést,mert telefonon beszéltünk és elővigyázatlanságból nem mentettem el,mert megbíztam benne.A lényeg,hogy telefonon egyeztettünk időpontot,egy 2x1Gb-os DDR3-as memóval kapcsolatban,amihez nem volt papír,így gari sem.Mielőtt kifizettem,megbeszéltük,ha valami gond lenne,akkor 3 napon belül visszaveszi.Másnapra kiderült,hogy a pc be sem indul azoktól,de még egy másik gép sem,úgyhogy felhívtam,hogy nem okés a dolog,vegye vissza.Már akkor gyanús lett,hogy csak jövőhétre tudtunk megbeszélni egy találkozót,de természetesen nem jelent meg és érdekes módon mikor hívtam,mindig foglalttá vált a telefon,kivéve,mikor a hívószámkijelzésemet letiltottam.Akkor is csak az első szóig jutottam,ugyanis felismerte hangom és megszakadt a kapcsolat.Ez a viselkedés csak egyet jelenthet,hogy egy gerinctelen egyénnel üzleteltem,aki tisztában volt vele,hogy szar árut ad át és tudta,hogy nem lesz részére folytatás,mert lenyúlja a lóvét!Nem nagy összegről van szó,5 ezer forintról,de lehet,hogy holnapután már 20ezerrel folytatja.A gerinctelen telefonszáma:06303015317

    [ Szerkesztve ]

  • tozo63

    tag

    Sajnos nagyon negatív tapasztalatom lett pistike_23 újonccal.Meghirdettem ezt a memóriapárt,amire privát írt,amiben jelezte,hogy kettő nap múlva viszi,mert neki kell.Megegyeztünk az átvétel helyében,idejében.Lejegeltem a hirdetést(sajna,mert azóta elvitték volna).Az átvétel napján sms-ben ír,hogy nem tud érte jönni,mert sokáig melózik.Oké,tudomásul veszem,majd megírom neki,hogy mikor lesz a legközelebbi idő,mikor át tudja venni.Természetesen nálam van a memó,hurcolom magammal,de semmi kontakt részéről,hogy esetleg bocsi,de mégsem kell,mert bla-bla-bla.Mikor Írok neki,hogy bocsi,de nem felejtettél el valamit?Úgy ír vissza,mint aki nem tud semmit.Belinkelem neki a párbeszédünket,arra is azt írja,hogy ő nem lát semmit.Ezek után leírom azt az eseménysort,ami köztünk történt,de erre már válasz sem jön,amiből arra következtetek,hogy ez az alak újonc létére eléggé leírta nálam magát és más is jól gondolja meg magát,milyen formában üzletel vele.Nem szívesen kérek fekete pontot senkinek,de pistike_23 megérdemel egyet.Nem ajánlom senkinek,megbízhatatlan

Aktív témák