Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • niti

    aktív tag

    Batonyo fórumársnak szomorú szívvel (mert az első benyomás teljesen más volt), de ítélnem kell egy fekete pontot.
    Egy telefoncsere ment végbe köztünk, ami után 2 nappal megkerestem msn-en, mivel a SE k550, ami nálam kötött ki, borzadály képeket készített. Sajnos csak 2 nap után láttam őket viszont monitoron, kijelzőn nem tűnt vészesnek a helyzet. Ekkor még segítőkész volt, küldött kameradrivereket, amik viszont nem segítettek semmi. Szofveresen nem oldódott meg a hiba, ezért indítványoztam, hogy cseréljük vissza a telókat, vagy ajánljon valami köztes megoldást, de nem hajlandó válaszolni a privátjaimra. Sajnos a telefonszáma elveszett a szofverfrissítés alkalmával, msn-ről meg nyilván letiltott (egyébként egy ideig az állt az adatlapján, hogy tönkrement az msn-je).
    Azt még hozzáteszem, hogy állítólag nem használta a telót, így elképzelhető, hogy nem tudott a hibáról, nem tudom. Egyszer, amikor még működött az msn-je, azt mondta, majd valamikor találkozunk és megnézi, de azóta felszívódott. Ez utóbbi zavar rettentően, elég gerinctelennek kell ehhez lenni.

    Közben mellesleg itt árulja a volt telefonomat, úgyhogy van arca a srácnak.
    Nagyon körültekintően üzleteljetek vele....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák