Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • PC-Style

    tag

    Figyelmeztetek mindenkit, hogy konkrétan 18K-val verte át a páromat "operator10" [link] oly módon, hogy előre kért postázni egy 15" tft monitort azzal az ígérettel, hogy amennyiben elküldi neki a feladást igazoló szelvény másolatát azonnal utalja a vételárat és a postaköltséget. Miután a küldés és annak igazolása megtörtént, majd két hétig szédítgette átlátszó kifogásokkal. Míg végül szinte a markába röhögve közölte, hogy Ő már külföldön van és kényszerítették a csalásra... stb. Ha valakit érdekelnek a részletek, el tudom juttatni a teljes üzenet és e-mail váltásokat nem publikus úton. Nem kívánunk ügyet csinálni a dologból, mert pancserok voltunk, de okuljon belőle minél több ember!!!

  • PC-Style

    tag

    válasz udi #2053 üzenetére

    Épp az általad is leírt okok miatt eszünk ágában sincs nyakunkba venni semmiféle hercehurcát! :( Csupán megosztom a tapasztalatainkat mindenkivel, hogy okuljon belőle. Ráadásul ügyes csapat lehet a háttérben, mert más íp-je mügé bújva, több ingyenes mail szolgáltató szerverén keresztül küldte a manus a maileket... a szálak pedig magyarok lakta déli országhatáron túlra vezetnek... és későn vettem észre. Ez van! Tehát érdemes odafigyelni.
    Mindettől függetlenül bízom abban, hogy nem ez az általános és részemről továbbra is igyekszem bizalommal lenni a ph-közössége felé! Csupán igyekszem körültekintőbben eljárni és ezt tanácsolom mindenkinek!

  • PC-Style

    tag

    Tekintettel arra, hogy nem velem kötött valójában üzletet és azt az infót kaptam, hogy időközben rendeződtek a dolgok.
    Bocsanatot kerek operator10 forumtársamtól. A problema megoldodott, es beismerem elhamarkodottan itelkeztem. Es az is teny,hogy az üzlet minden részletével nem voltam tisztában, így nem kellett volna semilyen szinten bele avatkoznom. :R

  • PC-Style

    tag

    Volna egy viszonylag friss regisztrációval rendelkező "fórumtárs" (shogomad87) akit jelölnék egy szép kerek FEKETE PONTRA

    Eme hirdetés kapcsán: Revoltek RNC 3000 noti hűtő

    Eme kedves fórumtársunkkal a héten 2 alkalommal beszéltem meg személyes találkozót. Mivel 15 perces vonatútjába kerül Egerbe jönnie és vállalta, hogy bejön, nyilvánvalónak tartottam a kérését, miszerint alkalmazkodjak hozzá. Mindkét alkalommal átszerveztem emiatt 2 kollégámnak és magamnak is a napját. Egyik alkalommal sem jött a megbeszélt időben és ezzel nem kevés bosszúságot okozott! A magam részéről fekete listára került a hirdető és egy szép nagy fekete pontra is felterjesztem. Még arra sem vette a fáradságot, hogy amikor már biztosan tudta, nem fog jönni legalább egy telefont megeresztett volna (az én elérhetőségem az adatlapomon van). Mi több a belépéseiből világosan látszik, hogy a megbeszélt találkozó előtt 45 pecel vígan netezgetett valahol (a PH-ra is be volt lépve) és nem futotta egy üzenetre sem.

    Konklúzió: Véleményem szerint kerülendő vele minden kontaktus, mivel komolytalan, megbízhatatlan fórumozó!

  • PC-Style

    tag

    Sziasztok!
    Van egy kellemetlenkedő "fórumtárs", konkrétabban: gigolorr felhasználó névvel megáldott, 37 napos reggel bíró figura.
    Történetünk:
    A párom meghirdette a telefonját: Nokia X3. Emberünk privát üzenetben felkínált neki egy nokia n95 8gb-t 1:1 cserébe. Kérte a páromat, hogy egyszerre adják postára a készülékeket.
    Amikor tudomást szereztem a dologról, nem kicsit gyanús lett a dolog. Utána néztem az emberünknek és láttam, hogy sorozatosan beszéli rá az embereket az "adjuk fel egyszerre" dologra. Az is gyanús lett, hogy az általa felkínált készülék többet ér, mint a páromé. Túl kecsegtető ajánlat... Példák: [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link] Szinte minden hirdetésében vannak reklamációk, hogy nem küldte a megbeszéltek szerint a holmikat.
    Azonnal leállítottam a páromat, hogy eszébe ne jusson elküldeni a telefonját, míg a csere készülék meg nem érkezik. Láttam webkamerával készült képeket a másik féltől egy feladó szelvényről. Egyértelművé vált számomra, hogy valami nincs rendben. A mutogatott szelvényen a feladáskor lerótt díj mindössze 355.-Ft. Nos szerintem ennyiért nem szállít a posta csomagot, illetve ha levélként lett feladva és nincs érték biztosítva (ami ugye nem kicsit többe kerül), igencsak bizonytalan a küldemény sorsa. Kötözni való bolond aki egy 35e.-Ft értékű készüléket értékbiztosítás nélkül ad postára. Tehát nem hiszem, hogy emberünk ilyen felelőtlen volna.
    Nyilvánvalóvá tettük időközben "gigolorr" számára, hogy a gyanús körülményekre való tekintettel óvatosabban kezeljük a vele való üzletelést, mint az eredetileg indult. Közöltük vele, ha rendben megérkezik az általa feladott telefon a lehető legrövidebb időn belül Ő is meg fogja kapni a másikat.
    Erre elkezdett fenyegetőzni, hogy eljön hozzánk személyesen és nem áll jót magáért, meg hasonlók. Nyilvánosan igyekszik lejáratni a páromat a hirdetési topikban.
    Kérek tisztelettel egy moderátort, hogy a nem oda illő beszólásokat törölje a topikból (ezt már kértem a moderátort keresekben, tehát itt már nem erőltetem) és utasítsa tisztességes magatartásra a felhasználót (nem csak velünk szemben, hanem a többi, immár láthatóan megkárosított felhasználóval szemben is)!
    Köszönettel! PC-Style

  • PC-Style

    tag

    válasz GAbre #12622 üzenetére

    Megnéztem a "Playhard" felhasználó nevéhez fűződő dolgokat és a magam részéről ugyan korrektnek tartom, de mivel nincs túl sok referenciája és kissé hebehurgya módon kezeli a hirdetésében érdeklődőket, mindenképp óvatosan (semmiképp sem előre fizetve) kezelnék egy vele való üzletelést! Üdv!

Aktív témák