Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • FlasH-BacK

    senior tag

    Rossz tapasztalatom van [Fikás] nicknéven szereplő fórumtársunkkal. Noha a Geforce 6800gs, amit vettem tőle, jól működik, a tartozékokat nem kaptam meg hozzá, minden igérgetése ellenére sem. Bezzeg az sürgős volt neki, hogy megvegyem a kártyáját, de aztán kb 3 hónapja igérgeti hogy odaadja a dobozát és a tartozékait. Persze tápátalakítót nem adott hozzá, és nem is fog, mint utólag kiderült. Amikor eladás előtt kérdeztem hogy meg vannak-e a tartozékai akkor büszkén állította hogy megvannak...

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz Fikás #2362 üzenetére

    én:
    hali
    a vga érdekelne. írtad h doboza meg van ha kell, hát nekem kellene.:) meg érdekelne, hogy vannak-e gyári tartozékai: cdk, átalakítók, leírás stb?
    Te:
    Szia nos a helyzet hogy Békéscsabai vagyok aki pesten kolis, a gépben van a kártyám de a doboz csabán van, ha nem gond azt csak később tudnám adni meg a kábeleket is hozzá de megvannak, cd is aszthiszem!Nekem sűrgős lenne a kártya eladás mert holnapig van elrakva nekem egy másik helyette, ha most nem megy el, vagyis nem érdeklődik senki komolyan marad tovább a gépemben!Ha érdekel tényleg akkor légyszives hívj fel!Üdv dávid

    Ezek után szerintem egyértelmű hogy ki mit igért meg a másiknak. Azt pedig szívből sajnálom, hogy a kollégium hök-jét egy magad fajta ember vezeti. Normális emberek szerintem 12 éves kor felett már nem viselkednek úgy mint Te most.
    Én is elég elfoglalt vagyok, de ha egyszer eladok valamit, akkor nem csak a felét adom oda a vevőnek. A posta pedig szerintem is egy elég kézenfekvő megoldás lenne, ha már túlzottan megterhelő egy szatyorba beletenni a dobozt és elcipelni a koliig.

    Ja és bocsánat hogy bemocskoltam a nevedet, de szerintem Te sokkal inkább bemocskoltad a hsz-eiddel! :P

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz N3gro #12753 üzenetére

    Szinte majdnem ugyan ez volt vele a tapasztalatom. (illes14)
    Privátban megalkudtunk a 7900GT kártyámra, majd fel is hívott, hogy érdekelné. Ez után egyeztettünk egy találkát, melyet kb fél órával előtte sms-ben lemondott. Igérete szerint másnap hívott volna és elvitte volna a kártyát. (ez volt hétfőn)
    Hétfőn írtam neki privátot és sms-t is, de persze egy betűt nem szólt, pedig ma is be volt jelentkezve. Én meg nem adtam oda másnak a kártyát, reménykedve, hogy betartja az ígéretét.
    De úgy látszik, egy szavát sem szabad elhinni.

    [ Szerkesztve ]

  • FlasH-BacK

    senior tag

    Adnék egy fekete pontot pocoandante tagnak, az e7200-as procija kapcsán.
    Megbeszéltem vele hétfőn délután, hogy kedden délután megveszem a processzorát. Privátban lebeszéltük, majd fel is hívott, és megállapodtunk a helyszínben és az időpontban. Másnap, kicsivel az érkezésem előtt írtam neki sms-t, ami után felhívott, hogy fél órája eladta a processzort.
    Nem csak azért vagyok mérges, mert megbeszéltük fixre, hanem mert (és ezt ő is tudta mert mondtam neki) közvetlenül előtte adtam el a jelenlegi procimat, tehát most cpu nélkül vagyok, neki köszönhetően.
    Próbált mentegetőzni, hogy ő mondta hogy hívjam még fel, meg stb, de erről szó sem volt. Privátban írta, hogy értesít ha változás lenne, de nem valószínű hogy lesz...
    Tehát javaslom mindenkinek hogy kerülje el a tagot, mert megbízhatatlan.

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz Illusion1010 #13849 üzenetére

    Azt ne felejtsük el megjegyezni, hogy a hirdetésben és a privát üzenetekben sem kérdezted, hogy van-e bad sector. Érdekes, hogy csak megvétel és kipróbálás után vált ennyire fontossá. Attól még, hogy vettél itt valamit, ami jó volt, nem biztos, hogy mástól is ugyanolyan állapotút kapsz. Ha én veszek valamit és vannak elvárásaim, akkor tuti hogy mielőtt kifizetem, megkérdezem az eladót róla, hogy megfelel-e nekem.
    Mellesleg 13000-ért egy 2 év garanciás hdd szerintem annyira nem volt rossz vétel, hogy még nekem kelljen elszégyellnem magam, hogy "átvertelek". Nálam működött a vinyó, nem vesztek el róla az adatok sem, így nem foglalkoztatott a hd sentinel sem.
    Ezek után nem tudom, miért érdemelnék fekete pontot, azon kívül, hogy a saját felelőtlenségeden felhúztad magad...

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz Illusion1010 #13875 üzenetére

    Persze, beleírhattam volna, meg csinálhattam volna screenshotot, ahogy tetted te is. Viszont, mivel nem volt működő gépem, ezért nem tudtam lefuttatni a hdsentinelt. Egyébként, mutass rá, hogy hol írtam a hirdetésben, hogy hibátlan a vinyó! Hirdetés szövege:
    Eladó egy 1500GB-os WD15EARS, Sata 3Gbps, 5400rpm, 64MB cache. 2013. Február 9-ig garanciás az iPon-ban. Kipróbálható bp-n a 22. kerületben. Pontos infó a linken.

    Szerintem aki ez alapján úgy veszi meg, hogy előtte egy árva szóval nem kérdez rá, hogy milyen az állapota, az magára vessen.
    Többen kérdezték privátban, hogy jó állapotú-e, meg hogy van-e hdsentinel screen. Nekik mondtam, hogy vannak rajta hibás szektorok, mert megkérdezték.
    Nem érzem, hogy átvágtalak volna, hisz nálam (és nálad is, a screen alapján) működött a hdd, noha még ezt sem írtam a hirdetésben. És felhívnám a figyelmedet a hd sentinel üzenetére: ezen a ponton a garanciális csere még nem lehetséges. Tehát akkor mi alapján is kellene nekem kicserélnem?

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz jeni #13866 üzenetére

    Idéznék a topik első hozzászólásából:

    "Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
    - bejelentő posztja
    - bejelentett esetleges válasza"

    Igaz, ettől már én is eltértem, mert nem itt kéne vitázni, de az én válaszomra Illusion is itt válaszolt...

Aktív témák