Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #47053824

    törölt tag

    Ismét egy név, akivel soha ne üzleteljetek:
    A neve:
    Localat

    Rendeltem tőle egy tv kártyán, amit még múlt héten leküldetett volna futárral. Megbeszéltük, h megjön és én fizetek utalással, mert a futár nem visz vissza pénzt. Mondom OK. Aztán kezdődött azzal, h rosszul adta meg az adataimat a futárnak, igy már belecsúsztunk a jövőhétbe. Aztán miután megkerestem, kinyögte, h a főnöke addig nem küldeti, mig az 50%-ot előre nem küldöm. Természetesen előtte pár nappal még a társáról beszélt.
    Nekem már gyanús volt, ezért az 50%-ba nem mentem bele, mondtam h a postának van olyan szolgáltatása, h időgarantált szállítás, 50k értékbiztositásig. A kártya volt 20k.
    Aztmondta ok, küldi, ezt vártam napok óta, Tv-m meg nem volt már 2 hete, nincs külön tv-m.
    ermészetesen az utolsó igérete óta letiltott msn-n, igy nem láttam mikor van gép elött. Peersze csináltam más fiókot, egyből tudtam vele beszélni.
    A lementett beszélgetést nem akarom ide irni, talán elhiszitek nekem, h ez történt. Majdnem lehúzott 22k-val, de én soha nem utalok előre, pont az ilyen görények miatt, igy ez nem sikerült neki.
    Egyébként valami kft nevére venné a dolgokat nagykerből, az áfát meg visszakapná, ezt nyerné őt. Konzultáltam ügyvéd haverral, neve száma megvan, ha okoskodik, akkor az apeh-el lesz egy is vitája.

    Na ez hosszú lett...

  • #47053824

    törölt tag

    válasz _Gudella #103 üzenetére

    Ezt nem tudom, erről nem olvastam sajnos...
    Ismét egy újabb példa, ne nézzétek soha azt az 1k-t, inkább boltból rendeljétek...
    És legyetek mindig óvatosak, bár ezzel mindig a becsületes emberek szívnak.
    Én mindig megmondom üzlet előtt, ha átversz, darázsfészekbe nyúlsz, és még erre is azt mondta hogy ok.
    Ettől függetlenül, ha bemocskol alaptalanul, megkeressük pesten, és szét lesz csapva a feje, mint a rohadtalma.

  • #47053824

    törölt tag

    lulu09 (Szirovicza Gergely (Szeged) ) taggal vigyázzatok, mert csaló!
    Venni akart tőlem egy angol simkártyát, megbeszéltük, h ő először postán (majd kérésemre inkább mobilfeltöltésre változtattam a dolgot) elküldi a pénzt én pedig feladom neki angliából. persze azóta nem reagál semmire, az én levelemet meg várhatja a gyökérje... :(((

  • #47053824

    törölt tag

    válasz lulu09 #5359 üzenetére

    felhatalmazlak arra, hogy amiben "megoldottam a problémát, nem kell a sim" privát üzenetről csinálj egy screenshot-ot, töltsd fel valahová és linkeld be ide.
    mert hazudsz...
    nekem csak ilyenek vannak, hogy "igen, kell, küldheted" stb...

Aktív témák