Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kispéé

    aktív tag

    Sziasztok!
    Fekete pontot kérnék Pisti88+ -nak.Az én sztorim nagyon hosszú és teljesen augusztusig nyúlik vissza.
    Történt,hogy árult egy transcend slc 32gigás ssd vinyót. Lerendeztük a dolgokat én balga elutaltam neki a kért pénzt 18500 forintot és ő egy hét késéssel állítólag postára adta a cuccot. De a cucc nem érkezett meg soha. Rákérdeztem és ő azt mondta, hogy ő feladta, hogyhogy nem jött meg. Elkértem a levél ragszámát utánaérdeklődtem a postán,(elviekben a tulajdonosnak kéne) és ott azt mondták hogy ilyen ragszám nem létezik és nem is volt. Újra beszéltem pistivel azt ígérte,hogy másnap bemegy a postára és érdeklődik. Úgy is volt bement engem utána felhívott és elmondta, állítólag a postán hibáztak rossz számot kapott a levél és valószínű eltűnt útközben (magyarul ellopták) mivel nem volt értékbiztosítva nincs kártérítés csak az ajánlott levél feladási díjának a 15-szörösére ha jól tudom. Elkérték a papírját és lefaxolták pestre, hogy majd 30 munkanapon belül értésítik. Értesítés azóta se jött elmondása szerint, persze mindig én hívtam szinte minden héten, hogy történt-e valami. Javasoltam neki,hogy menjen be a postára és személyesen érdeklődjön,mert maguktól nem csinálnak semmit, ígérte, hogy bemegy,de azóta se ment be. Megegyeztünk,hogy a 18500 forintnak a felét visszautalja, hogy legalább közösen bukunk. Most ott tartunk október eleje óta, hogy ígérgeti a visszautalást, de ő nagyon elfoglalt és amint tud utal.Nem vagyok naiv, én szerintem nagyon korrekt voltam vele, nem fenyegettem semmivel, gondoltam felnőtt ember módjára el lehet ezt intézni,de pistiben csalódnom kellett, nem is értem, hogy lehet így élni, hogy egy másik embert meglopok és folyamatosan hitegetem. Aztán már az is megfordult a fejemben,hogy ez a történet nem is igaz, mert lehet, hogy el se postázta,egyszerűen csak kitalálta az egészet, mert semmi bizonyíték nincs nálam (a nem létező ragszám ez támasztja alá). Tehát buktam 18500 forintot, se SSD, se pénzem. Ha olvasod pisti, ne haragudj de ha továbbra is szándékod van utalni akkor mihamarabb utalj légyszíves, ennyire elfoglalt nem lehetsz, hogy ennyit nem vagy képes megtenni értem.
    Kérdésem,hogy van-e értelme a rendőrségi feljelentésnek?

    [ Szerkesztve ]

  • kispéé

    aktív tag

    válasz kispéé #11462 üzenetére

    Sziasztok!
    Kérem, hogy Pisti88+ -nak visszavonni a feketepontját, a mai napon rendezte azt ami ígért, megkaptam az utalt összeg felét. Mégegyszer köszönet Neki! És elnézést kérek a gyanúsítgatásért! :R

  • kispéé

    aktív tag

    válasz kispéé #11469 üzenetére

    Akkor a visszavonást is szeretném visszavonni és ismét fekete pontot adni pisti88+-nak, miszerint kiderült ,hogy csak szórakozik velem, fel sem adta soha a SSD-t. Ha ez nem így van akkor bizonyítsa be. Azt hogy hülyének néznek azt nagyon nehezen viselem el, úgy hogy lesz ennek következménye.

  • kispéé

    aktív tag

    válasz kispéé #11477 üzenetére

    Továbbra is fenntartom a fekete pontot pisti88+-nak, tegnap megígérte, hogy ma befizeti a bankomba a maradék pénzemet, amivel sikerült lehúznia, de ezt nem tette meg, a saját ígéretét sem tartja be, nagyon megbízhatatlan,nagy ívben kerüljétek el. magad alatt vágod a fát pisti, de nagyon

  • kispéé

    aktív tag

    Akivel továbbra is jó vigyázni üzletelés során: [pisti88+]
    Előzmények: [link]

    Továbbra sem hajlandó visszafizetni a pénzemet, persze ígérget, a moderátor kollégának is, ezúton is köszönöm neki a segítséget!
    Jelen állás szerint a decembert várjuk meg utána fizet de sajnos ezt se tőle tudom, nem is értem, hogy miért nem nekem üzensz Pisti?!!!! Ha ennyire számítana neked a dolog, akkor sűrű bocsánatkérések közepette írnál nekem, látszik, hogy nagy szélhámos vagy és ezt többen is mondták rád. Te a nagy senior tag.....Hihetetlen egy ember vagy....gerinctelen...

    [ Szerkesztve ]

  • kispéé

    aktív tag

    Sziasztok!
    A Pisti88+ ügy:
    Előzményei: [link]

    Pénzemet továbbra sem kaptam meg, a többszöri hazudozások után sem, "majd fizetéskor" címszóval, persze pénze az van, ezt más forrásból tudom. Tegnap járt le a legutolsó határideje, moderátor kolléga a napokban ki fogja tiltani. Persze, nyilvánvaló, hogy visszafog térni más néven, emiatt nyilvánossá teszem a nevét, címét, telefonszámát, számlaszámát, akár iwiw-en is megtalálható a pofátlan féregje, úgy tűnik neki megért 9000forintot ez az egész hercehurca, legyen vele boldog, azonban,amint időm engedi akkor szépen elmegyek a rendőrséghez és feljelentem, ami késik az nem múlik.

    A személyes adatokat töröltem

    [ Módosította: z0d1AK ]

  • kispéé

    aktív tag

    Szeretném figyelmeztetni a fórumozókat, hogy a Cybertrone
    nevű tag, régen Pisti88+ néven futott és többek között engem is átvert, nagyon vigyázzatok vele, ne vegyetek semmit se tőle, egy megbízhatatlan ember, hiába olyan mézes-mázos, egy pitiáner csaló. Szeretném ha ez a hozzászólás megmaradna, csakis a többiek érdekében, rákereshető legyen. Köszönöm!

Aktív témák