Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • weemes

    csendes tag

    editel fórumozónkról szeretnék egy kisebb sztorit mesélni. linket nem tudok bedobni az üzletről, mert a hirdetést már nincs meg ahol beszélgettünk és inkább telefonon beszéltünk.

    A sztori:

    Vettem tőle egy notit, viszonylag jó árban volt, igaz nem volt hozzá akksija. Kérdezte, hogy szerezzen-e bele, mondtam neki, hogy nézzen utána igen.
    Közben jött egy másik üzletünk, kellett neki egy notebook billentyűt extrasűrgős volt a dolog, én ahogy tudtam vittem neki. Mondta, hogy nem ad érte pénzt, beszámítja a majdani akksimba.
    Erőszakosabbnak kellett volna lennem a kp ügyben ("ne utalj előre"), de lojális voltam a további üzletek reményében, káromra.
    Aztán mondta, hogy kell neki még kettő ebből, és adja a tartozását is. Megszereztem neki ami kell, zaklattam, hogy találkozzunk, de nem vette fel a telefont, ki volt kapcsolva, mindig azt ígérte, hogy visszahív.
    Az akksi végül nem lett meg, mert túl drága lett volna, amit hozott volna, ezért szorgalmaztam a találkozót, hogy adja meg ami jár és vigye, amit kért.
    Tegnapra megbeszéltünk egy találkozót, felhívtam, mondta, hogy még aznap elintézzük még hív, mert nyakig van. Egy órát vártam, vagy 20szor felhívtam és semmi se történt.

    Kb 15 pénzre károsított meg.

    Én ezért adnék neki feketét.

    weemes

    [ Szerkesztve ]

    privátot kérek

Aktív témák