Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Egy fekete pontot adnék jedu kollégának, aki gondolom nem örül ennek, de ez van.
    Egy memória kit ügyében alkudtam meg vele 6ezer Ft-ra, és egy videókártyára, amit 6k értékben számoltam be. Az átutalás megjött. Aztán rá két napra a kártya is. Én megörültem Neki, hogy milyen korrekt, és amikor felvettem a postán a videókártyás csomagot, ugyanazzal a lendülettel küldtem azon nyomban a memóriát. Na, ez volt a hiba. Fél óra múlva otthon kiderült, hogy a kártya rossz. Az hagyján, hogy a ventillátora úgy üvölt, mint az orkán, de meg sem nyekkenti a monitorokat. Kipróbáltuk 2 tökéletesen működő alaplapban, és 3, szintén hibátlan monitorral, két crt-vel és egy lcd-vel. Ezt az öt cuccot, plusz a DVI és DSUB kimeneteket minden lehetséges variációban. Semmi. Egyből telefon, és indulatosan a tudtára adtam a helyzetet, és hogy amint megkapja a memóriát, küldje vissza, utalom a pénzét és a kártyáját is postára adom. Azt mondta oké. Majd nekiállt kavarni, hogy Ő kideríti, mi a hiba, mert az a kártya jó. Ja, és a telefonbeszélgetés során, meg később levélben is elnézést kért, Ő úgy tudta, jó a kártya, és különben sem ért hozzá. De azért Ő kideríti a hibát. Röhej.
    Aztán nekiállt velem szívózni, hogy én miért hírdetem azt a kit-et mégegyszer. Tudtára adtam, hogy elnézést, de nekem több cuccom van, különben meg mi köze hozzá? Nem fogok listát írni Neki, hogy nekem ilyen kitből 2 van, olyanból meg 3. Aztán ki akarta egyenlíteni átutalással az árat, de én tartottam magam ahhoz, amit elsőre megbeszéltünk, hogy vissza az egész. Azt mondta, oké.
    Persze amíg várta a ramokat, folyamatosan duruzsolta privátokban, hogy ez mégse jó, meg így, meg úgy. Elkérte tőlem az alaplapok típusszámait, amikben a kártyát próbáltuk, mert Ő majd rájön a hibára! Telefonban meg "...hát én nem értek hozzá...." Szánalmas.
    Én már tudtam, hogy ez bukta lesz, és felajánlottam Neki, hogy akkor legyen az, amit Ő akar, visszaküldöm a kártyáját, Ő meg utalja a különbözetet, ramok Nála maradnak, én a pénzemhez jutok, mindenki örül. Erre nem válaszolt érdemben, csak jöttek az üres szövegek.
    Egyre bátrabban kezdett engem fikázni, saját magát fényezni, a végén oda jutottunk, hogy én vagyok a csaló, Ő a szent. Csak azt nem értem, hogy ha egy jobb helyeken 20k-ba kerülő memóriakitet odaadok 12k-ért, az miért csalás?
    Ma megkapta a ramokat, beindult a vezérhangya, és kijelentette, hogy a videókártya márpedig jó, ramok maradnak, én meg így jártam, Ő meg nyugodt lelkiismerettel elment focizni (ezt Ő írta), és nem válaszolt az üzeneteimre. Előtte két nappal még azt hangoztatta szó szerint, hogy akkor lenne inkorrekt, ha ilyet tenne. Hát mégis ezt tette, ő maga mondta ki saját magáról, hogy inkorrekt, ezért az Ő beleegyezésével jár a fekete pont. Sajnálom. Akinek nincs pénze ilyesmit venni, az ne a selejt cuccait elsózva próbáljon meg hozzájutni valamihez, amiért más becsületes emberek rendesen megdolgoztak. Az ügyet amúgy a Fogyasztóvédelemhez továbbítom a napokban, egy könyvelő/adószakértő tanácsára.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz jedu #10271 üzenetére

    Várok, türelmesen. Ha megkapom a különbözetet, visszakapod a "jó" kártyádat. De ha olyan jó, akkor miért nem kell Neked sem? Ezt nem tudod megmagyarázni, igaz?
    De legalább itt ne hazudj mindenkinek, nekem a telefonban nem úgy adtad elő, hogy a közelmúltban vettél egy nagyobb kártyát, hanem hogy annyira tuti a kártya, amit nekem küldtél, hogy még a postára adás napján is az pörgött a gépedben. Tolvaj.

    Elnézést, ez itt nem vitafórum, csak rühellem, hogy nyilvánosan is hazudik....

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Üdv. Kellett megint pár cumó, és visszanéztem ide, pedig tavasszal eltökéltem, hogy nem teszem. Engem is átvertek, de senki nem kapott érte fekete pontot, sőt, hogy úgy mondjam le sem tojták a fejem. Egy moderátor felajánlotta, hogy rendezi a dolgokat, 3 privát üzenet után Ő is eltűnt a látókörömből, pedig írtam Neki, hogy ha felvállalta, akkor miért nem reagál vagy tesz valamit? Persze az utolsó bejelenztkezése mai dátumú, ezek szerint a PH-ról nem tűnt el. Ennyit egy moderátor hozzáállásáról, nem csoda, hogy a csalók melegágya ez a hely, ha még az sem tesz semmit, aki tehetne, remélem ez itt nem általános.
    Aki átvert, április óta nem lépett fel a PH-ra, legalábbis azon a néven, ebből is nyilvánvaló a bűnössége, meg be is ismerte. Itt mégsem tett senki semmit.
    Nem egy nagy összegről volt szó, (6k), de könyörgöm, egy rohadt fekete pont sem járt az illetőnek? Röhej. Lehet, hogy azóta más néven másokat ver át, ki tudja. Csak ennyit akartam.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Aktív témák