Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • juhig12

    tag

    Üdvözlet fórumtársak!
    Nem gondolja az ember, de ha egyszer őt is utoléri egy csaló. Énis így voltam, aztán jött Jym
    Megbeszéltünk egy mobil cserét. Konkrétan volt egy SW hibás SE p1-em gyönyörű állapotban, egy headsettel és egy töltővel. Mondta hogy neki van egy karcmentes w950-e és hogy nem cserélek -e. belementem. óriási hiba volt. Ma kapom meg, azt a kis csomagot, amit 2 héttel ezelőtt kellett volna megkapjak.Kibontom és benne van egy darabokra tört, w950, egy darab töltővel. Amikor adott volna hozzá tartozékokat is. (bár nem ez a fő problem)
    Szóval 2 hetet vártam egy ilyen fostaligára. Elmegyek a rendőrségre és megbirizgálom a srác heréjét egy harapófogóval. Meglátjuk, hogy mennyire örül neki.... kérnék neki egy FEKETE PONTOT.
    üdv

  • juhig12

    tag

    Adnék redzsikének egy nagy feketepontot. Meg lett beszélve, hogy elküldi a mobilt és vártam rá. Jön az üzenet, hogy nincs pénze(annyi, hogy feladjon egy rohadt csomagot), de majd ha lesz, akkor küldi. Leírtam, hogy lefoglalom akkor. Azt mondta, hogy rendben, nem fogja eladni. Most látom a képét. Ez egy 14 (állítása szerint, szerintem 10) éves kisfiú. Írom neki, most kb 5 nap távlatából, hogy hol a mobil, erre már elcserélte egy p900-ra. Namondom. :@ Ilyen hozzáállással nem le legyen itt kéremszépen. Most megint nézhetek mobilt.. Szuper... Csak annyit kértem, ha mégse lenne okés az üzlet, akkor küldjön egy rohadt privátot..
    FEKETEPONTOT neki

  • juhig12

    tag

    wulf_tomi-t senkinek sem ajánlom, mert tegnap lebeszéltem vele, hogy ma találkozunk és megnézem a mobilját, aztán függetleníti és megveszem, előre lezsíroztunk mindent, erre a találkozó előtt 3/4 órával felhívom és erre közli hogy eladta... :(( FEKETE PONTOT NEKI.
    nem értem, hogy mért nem lehet szólni, ha már lemondom az egész estés programomat hogy ezzel a sz.rházival találkozzak -.-"

    (bocs a stílusért, de ideges vagyok eléggé) :W

    [ Szerkesztve ]

  • juhig12

    tag

    Kéretik adni egy giganagy fekete pontot XZoliX kollégának!
    erről az iPhone-ról volt szó , és telefonon beszéltem vele, hogy mi baja lehet stbstb. Egy szó mint száz, megkérdeztem hogy van -e benne víz. Ugye ez nagyon fontos, mert ha van benne, akkor az egész kuka, max ha rövid ideig volt vízben, akkor 1-2 dolog menthető a telefonból.

    Megkapom a telefont és még a postán fel is hívtam, mivel az lcd és a digit között egy q.. nagy vízcsepp nyomai látszódtak(folt), beszélek vele, egyre csak azt hajtogatja, hogy ő megmondta hogy nincs visszacsinálási lehetőség. Csak az a probléma hogy azt is megmondta hogy nincs benne víz. Az alaplapon konkrétan állt a rézoxid, és 1 napon át ment az utlrahangos mosóban. De semmi... így már alkatrészáron se tudok belőle mit kihozni, mert tényleg szarrá van ázva az egész kompletten. :W :W
    Eléggé megbántam a dolgot, attól független ez a szemétláda megérdemel egy órási feketét, és ajánlom hogy senki, akinek jót akar magának ne üzleteljen vele.

    35ezrem bánta.. :W :W :W

    juhig12

  • juhig12

    tag

    válasz XZoliX #13470 üzenetére

    már ne is haragudj, de amikor megkérdeztem, hogy van -e benne víz, azt mondtad hogy nincs.

    HA nem lett volna benne, akkor meg is lehetett volna csinálni, ha meg mondtad volna hogy vizes, akkor nem vettem volna meg...
    szóval remélem jóváírják a feketédet te gerinctelen ***

  • juhig12

    tag

    látom még mindig itt ólálkodik masimmo nevű takony.

    idézek egy sráctól, akivel jóban vagyok:
    "én meg eladtam neki egy tökéletes kijelzőt előtte müködött, és még aznap felhivott hogy adjam neki vissza a pénzt mert szar az egész, mondtam neki hogy felejtse el! Erre semmi. Aztán irt nekem valami másik felhasználón hogy megvenne tőlem valamit (alaplap). Megbeszéltük az időpontot és kihivta valami nyomoék haverját és azt mondta ha nem adom neki vissza a pénzt akkor szépen kimegyünk a westendből és megoldjuk a dolgot. Úristen! Utálom az ilyen majmokat és most egyedül mit csinálhattam volna? Tesómnak elmondtam és már indulni akart hogy szétszedje a gyereket pedig ő elég nyugodt természetű."
    [link]
    ezt meg még mellékelem.
    remélem ennyi bizonyíték elég hogy kitiltsák ezt a férget innen. :W :W :((

Aktív témák