Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fujifilm1

    senior tag

    Egy nagy feketepont szatymazi nak aki a hibas alaplapot adott el és a garancia vallalas ellol megprobalt kiterni.

    ABIT IC7 alaplapot hirdetett. A hirdetés alapján felhívtam Abonyi Imrét és megegyeztünk 6500Ft-vétel árban. Megkérdeztem hogy hibátlan az alaplap, és hogy vállal e garanciát, mivel mondta, hogy nem tudjuk kipróbálni.
    A megbeszélt időben Október 4. –én Vasárnap este 7 órakor a kollégium előtt átadta az alaplapot. Kifizettem a 6500 Ft-ot és ismét 1-2 nap garanciát kértem. Ezt megerősítette.
    Ezek után másnap jeleztem, hogy nem jó az alaplap el sem indul.

    Ekkor sajnálkozott és mondta, hogy persze él a garancia. Azt kérte, hogy kedden még egyszer hívjam, és szerdán jön Budapestre, akkor találkozunk. Én felajánlottam hogy jöjjön el hozzánk és próbálja meg Ő is hátha én rontottam el valamit.
    Ezek után kedden hiába hívtam, nem vette fel és nem hívott vissza, majd SMS-t írtam és email-t. Semmi válasz.
    Szerdán többször kerestem, nem vette fel, és nem reagált a többire sem.
    Ezek után a címe alapján felhívtam a 76-485-216-os számot ahol édesanyjával beszéltem, röviden vázoltam a helyzetet, és kértem hogy szóljon a fiának hogy hívjon vissza rendezzük a dolgot.
    Megígérte és Imre tényleg pár óra múlva hívott is. Elmondta, hogy tényleg nem akart visszahívni, mert úgy gondolta esetleg át akartam vágni. Mondtam, hogy én nem vágtam át, de Ő nem hívott vissza, és megpróbált kitérni a garanciavállalás elől. Erre nem mondott semmit.
    Ezek után felajánlottam hogy visszaviszem az alaplapot és adja vissza a pénzt. Nagyon vonakodott, és valamilyen egri utazása miatt a találkozást kizárta. Azt mondta, hogy átutalja a pénzt. Felajánlottam hogy 2000 Ft-ot tartson meg, hogy Ő se érezze magát vesztesnek. Azt állította, hogy ez az alaplap még pár hete még működött a gépében ahol sokáig volt előtte. (Ennek némileg ellentmond, hogy 2009-09-20 20:28:02 kor vételi szándékkal jelentkezett egy IC7 hirdetésre. )

    A 6500 Ft ból 4500Ft ot többszöri keresés, levél és SMS után - amikre nem válaszolt csak a legutolsora - kuldte csak el.

    Szabó Róbert, robert1968@gmail.com

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák