Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mitulabattyi

    aktív tag

    Üdv!
    Feketepontot kérnék [kiskutya21]-nek!
    Egy 512MB-os ecc-s SD-ramot "vett" tőlem.
    2009.szeptember 14-én beszéltük meg az üzlet részleteit:
    2000forint volt az ár, amiben megállapodtunk, plusz a postaköltség, azt mondta, nem utal előre, ajánlva és utánvéttel adjam fel, a hét folyamán bármelyik nap.
    Szeptember 15.én adtam fel a csomagot elsőbbségivel, de nem uttánvéttel, mert átalakítás volt a postán, és túl sok időt kellett volna várni. A postaköltség 130forint volt.
    17.én írt egy levelet, hogy rendben, küldjem el a számlaszámomat egy mailben. 21.én elküldtem neki priviben, és emailben is... és érdeklődtem, hogy megkapta-e a csomagot.
    22.én válaszolt, hogy igen, megkapta és hogy mennyit utaljon akkor.
    29.én írt megint egy levelet, hogy "káosz van nálla", de aznap mindenképp utalja.
    Majd október 2.án újabb levél jött, hogy elutalta és szerinte aznap már meg is kapom.
    5.éig nem érkezett meg a pénz, ezért jeleztem neki, hogy ha tényleg megtörtént a tranzakció, akkor valószínűleg "el-utalta".
    12.én írt mégegy levelet, hogy ő rontotta el az utalást, mert vett egy mások ramot is itt PH-n és véletlenül oda utalta az én pénzem is, de dolgozik az ügyön.
    Azóta 3 levelet küldtem neki, egyikre se reagált, pedig naponta többször is fellép.

    Egy 2003 december 5.én regisztrált PH-tagtól nem erre számít az ember.
    Ha utánvéttel adtam volna fel is kb ekkora kár ért volna, mert nem is tartózkodott otthon, és fizethettem volna a dupla postaköltséget (ami persze nem 2*130 forint lett volna). :(((

Aktív témák