Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz RI/OS #413 üzenetére

    Nos igen, Modkerben is írtam, hogy fasz voltam némileg én is, sry.
    De ettől függetlenül azóta is fenyegetőzik priviben, tisztára félek :U ;]

    Számtekversenyesre: 75% sima ügy, 100%hoz kell szakértelem (meg mázli :D )
    Az a csúnya, hogy az ilyen versenyeken ~ECDL szintű tudás a követelmény.
    Ami meg egy rakás sz@rt sem ér. Napi szinten találkozom az ''értékével''.

  • Picco

    addikt

    válasz RI/OS #3392 üzenetére

    nembiztos hogy o, csak a skype neven akadt meg a szemem...es hat az ordog sosem alszik :)

    B-L-A-C-K: igen lattam mar, majd besirtam rajta :DDD

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • djtoomi

    addikt

    válasz RI/OS #3394 üzenetére

    A fura az, hogy ha hiszed, ha nem, én általában a szakmai részen vagyok, nem piac részen, és különben is le az amd-vel....Szóval enm én vagyok.... :U

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

  • amnex

    csendes tag

    válasz RI/OS #3471 üzenetére

    verekedés csak nem lesz :P
    ha senki nem ismer senkit, hogy lehet itt biztonságosan üzletet kötni? :Y

  • old gray

    addikt

    válasz RI/OS #3471 üzenetére

    Nem vigyázok, bátor vagyok. :DDD

    pink75: LOL ez tetszett. :DDD :DDD :DDD

    Hogy hogyan lehet biztonságosan üzletet kötni? Lehet erről kellene egy logout cikk, rengeteg újonccal bizniszeltem, és hiszed vagy sem jobb üzletet tudtam kötni velük mint az őstagokkal / PH addiktokkal. Val.színű ők még bizonyítani szeretnének.....

    Nem tudom, nekem megérzés alapján megy a biznisz, nagyon sokat kérdezek, minden apró részlet fontos. Anno Speed(R) mondta rólam, hogy mennyi hülyeséggel fárasztom, meg sokat jár a pofám, DE MUSZÁJ. Ha te is újonc kaliberű tag vagy és az eladó / vevő is akkor nehezebb ügyed van. Tel.szám / cím elkérése, iwiw-en/ myvip-en megnézni az adatlapját pl. jó ötlet. Ha a PH-s adatlapján van név, tel.szám már az is v.mi. Sokat számít (nekem pl.) az írásmódja, tényleg rengeteg konzekvenciát le lehet szűrni belőle. Csomagot úgy soha nem veszek át, hogy nincs rajta a feladó neve / címe. Sokat szoktam telefonálni is, ha nincs tel.szám elkérem és felhívom az illetőt, és én is elvárom, hogy hívjon fel ha postára adta a cuccot ha én veszek v.mit. Ha kifogásokkal jön egyfolytában, meg nyíg mint a ....... azt nem szeretem, akkor határozottabban kell fellépni (magyarul basztatni kell az agyát, h döntse már el lesz biznisz vagy sem) ha nincs eredménye, viszlát. Ha egy hardverrel kapcsolatban elsőre azt mondja, hogy minden oké vele, mindene megvan és utólag csepegteti a negatív infokat (pl. bocs, elfelejtettem mondani, hogy 1usb port nem működik, nem találom a tartozékai közül az ilyen-olyan kábelt, nem találom a gar.papírját, de én ennek ellenére vállalok rá gar.-t stb.) az megint gondolkozásra adhat okot... Vigyázni a "x év garancia rajtam keresztül" szöveggel!!! Divat lett ez a kifejezés, és lehet sz@rt sem ér az egész, egyszerűen vevőcsalogató duma.

    A lényeg: az ördög a részletekben rejtőzik. Eddig 1x sem vertek át, mindig azt kaptam amit szerettem volna sem anyagi kár nem ért, sem az időmet nem rabolták. :K De fontos, hogy te u.így cselekedj. És idővel egyre több elismerésre teszel szert. Én pl. megtehetem, hogy nem fizetek előre, csak miután megkaptam, leteszteltem a cuccot. Hogy miért? Mert egyszerűen belinkelem magam (nem nagyképűségből!) így: [link]

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Aktív témák