Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • retfirg

    tag

    válasz retfirg #15606 üzenetére

    (Természetesen a hírdetésben eredetileg az szerepelt, hogy beszámít, ez utólag módosult.)

    ...és első (és remélhetőleg utolsó) alkalom lévén nem volt tökéletes: Tehát a megajánlott fekete pont moddingR -nek van címezve.

    [ Szerkesztve ]

    # If the wishes were fishes nobody ever get hungry

  • moddingR

    aktív tag

    válasz retfirg #15606 üzenetére

    Csakhogy reagáljak:

    -Nincs semmilyen értékelésed természetes hogy nem bízok meg benned főleg hogy a haverodat beengedjem a lakásba. Az csak egy dolog hogy te 2008ba regisztráltál de az semmit nem biztosít.
    -Te biztos tökéletes vagy hogy még életedbe nem hibáztál. A CPU-Z elírás volt. Szóra se érdemes ilyet megemlíteni. :DDD :DDD :DDD
    - A videóban az eladni kívánt GTX560Ti kari volt amit ennél korrektebben szerintem senki nem filmezett volna le neked. Ennél tökéletesebb bizonyítékot nem tudtam volna küldeni a videókártyáról hogy működik tökéletesen, rajta van minden.
    - Arról volt szó hogy a hétvégén jön a haverod hozza a pénzt a karit és én is viszem a karit. De te közbe írtad hogy a hverodnak közbe jött valami ezért csak jövőhét szerdán lenne jó az átvétel. Erre írtam hogy ha addig kapok KP-s ajánlatot akkor nem fogom tartogatni neked mert elsősorban a szombati nap volt megbeszélve!!!

    " Miután mindent lenyeltem és engedtem, elkezd szórakozni meg szó szerint sz*patni.[l] "

    Nemtudom te milyen szopatásról beszélsz amikor PÉNTEKEN írtad hogy szombaton jön a haverod üzletelni és még szombaton hajnali 2órakkor is azt írtad hogy jön erre délbe írod hogy sajnálod és neked kellemetlen de a haverod nem ér rá mert közbe jött neki valami és akkor MARAD AZ EREDETI TERV VAGYIS A JÖVŐHÉT. na de milyen jövőhét? Amikor azon kívül hogy te szombatot mondtál semmi más nem volt megbeszélve könyörgöm????? :Y :Y :Y

    " [l]Közöltem vele, hogy ha ezt így eljátsza, garantáltam leírom ide az egészet, ez a minimum
    - Az eddig is elég fura paranoid viselkedésre rátett egy lapáttal, megsértődött és azt mondta, akkor egyszerűen nincs üzlet (miközben már kártyák cseérlődtek, szívességeket kértem, úton van hozzá a cucc)
    ...és egyénként is, (miután az elején az volt a fő indok mindenre, hogy neki 20 pirospontja van nekem meg egy se) az nem számít, hogy én negatívat írok, meg nem tehetem közzé a privátot, itt én őt nem pontozhatom negatívan. Szóval csak dícsérni lehet.[l] "

    A fenti mondataidra pedig nem tudok mit reagálni annyira születlenség az egész hogy az már hihetetlen. :O :W A privátokra meg van egy szabály hogy csak a másik fél beleegyezésével teheted közzé.

    Ennek fényében én nem tartom indokoltnak hogy ezért a sok sületlenségért amit összehordott én feketét kapjak.

    A post végi félkövér-dőlt szedést hagyjuk már meg a moderátoroknak, köszönöm!

    [ Módosította: kaller1 ]

  • Damon165

    csendes tag

    válasz retfirg #15931 üzenetére

    Te most mit rendezkedsz?Azért nem válaszoltam mert még mással is inéteztem a dolgokat!
    Vagy itt a PH-n csak körülötted forog minden?Azt mondtam neked telefonban,hogyha nem kapok jobb ajánlatot,akkor foglak keresni a lebonyolitás végett!Nem írtam tehát jobb ajánlatot kaptam...De akkor rögtön csaló az ember?
    A hirdetések ujra feladása abból következik,hogy nem igazán tudtam,hol merre kell UP-olni.
    MrCsit kolléga magyarázta el nekem rendesen,nyugodtan meg lehet tőle kérdezni!
    De ilyen emberrel mint te vagy,még jó hogy nem kezdtem el üzletelni,neked vagy üldüzési mániád van,vagy én nem tudom,de szerintem nem vagyok köteles veled üzletelni vagy nemde?Felhívtalak beszéltünk,megbeszéltünk valamit!Így alakult kaptam tőled jobb ajánlatot.
    Ezért még nem kell itt elkezdeni pocskondiázni,csalózni meg stb az embert nem gondolod?
    Örülnék ha nem sároznál mások előtt ha nincs rá okod!
    Pápá

  • retfirg

    tag

    válasz retfirg #17315 üzenetére

    Emberünk egy hét múlva (minap) rámírt, hogy hirtelen elment külföldre és már nem tudott szólni (mindenki úgy szokott, egyértelmű), mondtam neki se gáz, még megvan, viheti. Válasz nem volt, telefont utána se vette fel.

    Magyarul vagy vett másikat, vagy rájött, hogy csoró. A kártya meg rám rohad, mert akkor vitték volna többen, most meg egy hete lóg a levegőben, a pénzem áll benne (megvettem az újat a helyére, mert ugye van vevőm) és nem fogok éhenhalni, de azért örülnék, ha kapna érte egy kedves kis emléket.

    # If the wishes were fishes nobody ever get hungry

Aktív témák