Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fefi

    csendes tag

    válasz Xaero88 #10533 üzenetére

    Tel Elek - annak ellenére, hogy "őstagnak" minősül nem ajánlom. Az hogy alkudni szeretne teljesen természetes, gond azzal nincs is.

    Vett egy 50mW, egyszerű, fix fókuszú zöld lézert. Ezzel szeretne messziről minden féle lufikat durrantani, amit én soha nem állítottam...Irtam neki, hogy ezzel ez nem lehetséges, hanem általában csak jóval nagyobb teljesítményűekkel. Ő váltig állította, hogy hazudok:

    Ez lehet, de nem egy 7-8eFtos lézerrel, hanem egy csúcs minőségű akár 50-90eFtossal:

    5 nappal az után, hogy már a kezében van a kis lézer, felajánlottam neki, hogy visszaveszem, de az utánvétel díját nem kívánom kifizetni...ekkor felháborodott és fenyegetőzött....

    Emberek, hová süllyedünk? Saját balgaságunkat azzal leplezzük, hogy fenyegetőzünk? Isteneeeeeeeeeem :(

    [ Módosította: Bordoi ]

    H-Szó 10.30-17.00

  • spedyboy

    senior tag

    válasz Xaero88 #10533 üzenetére

    szia!
    nem tudom miért nem lehet ezt priviben lebonyolitani de m1.
    szóval az eset valoban megtörtént igen nem mentem el a találkozora nyomos okom volt amit ha kér Xaero88 nak el is monodok privát üzenet formájában.
    Hívtam telefonon a nap folyamán min 10x nem volt elérhetö mint késöbb kiderült ez az én hibámbol történt ugyanis rosz számot mentettem el. Felhívott elmondtam neki hogy miértne m tudtam menni és mondtam hogy VALÓSZINELG DE NEM 100% holnap jo nekem de ma hadjuk mert nem tudok odamenni és mondtam nek ihogy priviben megirom neki h mikor lenne jo nekem. Eddig stimt küldött nekem 1privát üzenetet a telszámával amire én nem válaszoltam mert mit irjak rá sajnos még mindig nemtudok elmenni sehova és napi 10perc netezés alatt nem akartam neki levelet irni.
    a Telefon egyébként ha jobban megnézed még mindig fent van az aprok között sacc/kb 30perce UP!oltam hirdetést 1napja mert nem voltam gépnél.
    Kérném Xaero88 at h ezeket figyelembe véve és átgondolva itélkezen rólam. :R

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Aktív témák