Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    nagy dugo van és gyorshajtás??? ez hogy jön össze? repült talán? :(((

  • Santses

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Télleg kellemetlen fölöslegesen felutazni Pestre de azt hiszem ebben az esetben meglehetne érteni hobizoli -t amiért nem tudott elmenni!
    Mekérdezném hogy fordított esetben hogyan vélekednél erről..?

  • #16741888

    törölt tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Honnan jöttél hogy 3000:Y volt a vonatjegy. Te lyukasztasz a BKVn? lol:DD

    egyébként, nem tudom de nekem jó arcnak nézett ki hobizoli, meg most is annak néz ki, szóval Ferrari GO GO GO!:DD

    [Szerkesztve]

  • LOTR

    addikt

    válasz kirkri #1 üzenetére

    amióta beléptünk unióba a rendőrök nem vehetnek el semmit az emberktől, gyorshajtásért sem, legfeljebb kapsz egy határozatfélét, hogy szolgáltasd be

    One Ring to rule them all

  • True

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Már csak arra kellene valamilyen megoldást találni, hogy ne kelljen mind az X hozzászólást elolvasni ahoz, hogy megtudjam az akivel épp üzletre készülök, szerepel-e itt a neve... Ezért ha kérhetem a topik nyitóját, vagy aki érez magában erre elég elhivatottságot, foglaljuk össze a nem ajánlott neveket, és ugy 50-100 Hsz-enként szurja be valamelyikünk a frissitett listát... Utána már csak ''CONTROL+C'', majd a frissek hozzáirásával, ''CONTROL+V'' és máris naprakészek vagyunk... Bár ez csak egy őtlet, de átláthatósági szempontból nem lenne rossz...

    UI: Bocs ha már ezt valaki esetleg feldobta, de most sem volt humorom teljesen visszaolvasni... Üdv.

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

  • vepe

    senior tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    ezt nem ide szántam...

    [Szerkesztve]

  • tigerscorpio

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Hali már egyszer irtam ezügyben.
    de ugy látom egy hirdetésem eléggé igatja a (vKülföldi Publikumot :D , vagy nevezzük automata levélküldőnek, vagy aminek akarjuk)

    Alig, hogy Uppoltam a hirdetésem jött egy üzi a Mail címemre ezzel a szöveggel:

    Hello,

    I am mr tope from Scotland,I want to buy your Item to one of my
    stores in (WEST AFRICA) Kindly let me know the total amount of the
    Item + the shipping fees to my stores in (WEST AFRICA) Please get back
    to me via {topemr@yahoo.com} or Ring me to my hand phone
    (+2348030996167 Or +2348059567275)

    Thanks

    Lehet, hogy én tévedek, és tényleg meg akarja venni :)

    Szal ezekre fölösleges lenne reagálnotok, szal vigyázzatok az ilyenekkel...
    Üdv,

    " A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

  • hezl84

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Engem két héttel ezelőtt károsítottak meg 5000 forinttal. A történet a következő: találtam egy személynél (feri990) egy 1 Gb-os Kingmax ramot. Írtam neki rögtön, hogy igényt tartanék rá. Le is beszéltük mindjárt a dolgot, és írtam neki, hogy csak kedden vagy szerdán tudom utalni a pénzt, mert hétfőn nem érek rá. Szerdán írtam neki, hogy utaltam a pénzt, mire ő kiakadt, hogy ő már eladta és most mit csináljon. Válaszom az volt, hogy akkor sürgősen utalja vissza. Azt mondta, rákövetkező héten hétfőn utalja. Nos, azóta is csak utal. Azt is írtam neki, hogy ha nem küldi, kénytelen leszek rossz véleményt írni róla.
    Tehát: FEKETE PONT ÉS NEM IS EGY FERI990-nek, mert azóta még csak nem is reagált egy üzenetemre se, és még az e-mail címe sem valós, vagy ha az, akkor már rég nem használhatta, ugyanis az megszűnt létezni.
    [link] itt megtalálható a beszélgetésünk. Ebből egyáltalán nem az derült ki, hogy csak akkor küldi az alkatrészt, ha én hétfőn utalom a pénzt, valamint az, hogy elálltam volna az üzlettől.
    Hogy miért vártam két hétig? Hát azért, mert bíztam benne, ugyanis azt mondta, hogy nem bunkó, és hogy utalja a pénzt. Sajnálom, hogy így végződött prohardveres "pályafutásom", de azt hiszem, itt abba is hagyom.
    Ezt a tisztességtelenséget már nem bírtam el. Voltak nagyon rendes tagok, akiknek a valódi üzlet volt a szándékuk, és nem a másik megkárosítása. Sajnálom, hogy rossz véleményt kellett valakiről írnom, vártam eleget, írtam neki eleget, és őt ez sem érdekelte.
    Hát így kívánok mindenkinek békés, boldog karácsonyt és kegyelmekben gazdag, szép, új évet!

    Üdv: hezl84

    [ Szerkesztve ]

    Józsi

  • ferkow11

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok egy nagy feketét szeretnék adni Gaaabeeesz-nek filléres ember...!MEgbeszéltünk egy csereberét tartozékokról volt csak szó szerencsére mondta h egy napon adjuk fel midnenképpen és küldjük az azonositó számokat!Én amint feladtam elküldtem neki!Irtam neki h remélem ő is feladta.. estére irt hogy sajnos nem volt ideje majd holnap másnap irok neki feladta e nemadta fel mert elromlott a kocsija!Rá 2 napra irt h feladta erre ma kihozzák.. 2500ft ból 500ft volt benne a boritékban..!Kerüljétek el messzire a srácot neemis a pénz a lényeg hanem a becsület hogy vannak ilyen emberek 2000ft ért égetik magukat beszéltem a szomszédjával megtaláltam iwiw en és mondta hogy ilyen család ez...!!Szóval nagyobb értéknél nagyon vigyázzatok!!!!Nekem van ott a környéken rokonságom nem a 2000ft a lényeg mert ha azt irja h szegények vagyunk nemtudom küldeni azt a 2000 et majd ha meglesz küldöm mondtam volna h ok jön ugyis a karácsony...!!!De h ilyen gerinctelen legyen...!A becsület miatt odaküldöm a rokonaimat kicsit had beszélgessenek!A szomszédja is azt mondta h egy gerinctelen ember...!NA erről ennyit tanuljatok ebből!!! :R

    Akit Buldózernek hívnak...***

  • Police32

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok sanros vele nagyon de nagyon vigyázzatok!!!!!!Cserénk lett volna feladtuk egymásnak a telefonokat ő egy üres dobozt küldött benne egy adatkábellal és egy levéllel hogy majd feladja meg bla bla bla felis van jelentve...!!Még szerencse hogy nagyonkorán hozták ki és még letudtam stoppoltatni rendőrséggel a csomagomat amit még neki nem kézbesítettek most jöttem haza a rendőrségről..!!Majdnem repült egy 50 ezres teló...!Vigyázzatok vele nagyon gyerekek!Szerencsém volt de lehet másnak nem lesz!Majd a fejleményekről tájékoztatlak titeket!Üdv minden jót! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Hímespapa

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Szevasztok!Figyeljetek oda ERRE az emberkére meg ha hasonlo hirdetést láttok furcsán olcsón...!Ő tuti csaló!!Csajnak adta ki magát de tuti valami dzsipszi!:D :R

  • Atsoft

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Szia!
    Sajnos az első feketém kiosztásának is eljött az ideje: robiszin csúnyán átvert egy videokártyával.
    http://hardverapro.hu/apro/ati_sapphire_x1650_pro_512mb_pcie/hsz_1-50.html
    Tegnap délután vettem át tőle az Örsön és bár "szervizben van a telefonja" jeligével még egy számot sem tudott megadni, de nekem meg kapóra jött hogy közel és gyorsan tudok egy megfelelő videokártyát venni.
    Sajnos úgy tűnik túl hiszékeny voltam, a kártya teljesen halott, meg sem moccan. 1 óra múlva már írtam neki + azóta is küldtem még üzenetet, látom hogy tegnap többször is belépett, de választ nem kaptam és úgy tűnik már nem is fogok.
    Na ezek azok a cirka 16-17 éves srácok, akik szemrebbenés nélkül hazudnak a szemedbe és semmi keresnivalójuk egy ilyen oldalon.
    Persze esküdözött hogy a kártya alig ment, tartalék volt meg miegymás, de igazából csak egy szemetet akart eladni valakinek jó pénzért. Sikerült. Legyen vele boldog, költse gyógyszerre!
    Boldog Karácsonyt és Új Évet Minden BECSÜLETES Prohardveresnek!
    Atsoft

  • Morgó07

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Feketepont jár MrSummer-nek!!Egy NOKIA 6500 classicot vett volna tőlem!Kora délután írta hogy kell neki mindenképp de csak éjjel tud utalni..!Mondom jólvan levettem a hírdetést lett volna rá 2 másik vevőm meg 2 cserém is lemondtam mindegyiket mert láttam régóta van itt csak nem kajlizik..!Megmutattam neki a vaterámat hogy ott meg én vagyok megbízható 17db pozitívval és teljesjogú felhasználó vagyok!Mondta kell neki képeket is kapott róla azonnal csináltam ugrottam neki!Mondta biztosra kell!Erre éjjel küld egy levelet hogy mégsem kell neki..!Mondom hogy miért szivatott ennyire meg voltak rá ajánlataim erre azt válaszolta hogy fél hogy nem kap semmit utalás után...!Mondom neki hogy akkor vaterán az a 17db elégedett vásárlóm az akkor hogyan és miért??Csak kifogásol senkinek nem ajánlom ha valakinek azt mondja megveszi addig ne mondjon le másik ajánlatot míg ténylegessen a számláján nincs a pénze...!Hihetetlen kajli alak!!!!Ezek után jó megértettem hogy nem utal.. felajánlottam neki hogy akkor utánvéttel is jó nekem abban az esetben ha a posadijat előre elküldi ami 2000Ft erre a válasza:Hogy mostmár tudja hogy én vagyok a hunyó mivel mindenkép kell pénz előre...!!Mondom neki azért kell az a 2 ezer postára hogyha mégis amilyen ingatag meggondolja közben magát és nem veszi át akkor 2 ezrem hopp eltűnt... de ha a postát elküldi azonnal tettem volna fel neki természeretessen itt kirendeztem volna a postát...!!!Remélem kiteszikk innen!ÜDv :R

    [ Szerkesztve ]

  • hege232

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok ! Van egy kis problémám ! Meg eggyeztünk vele abba hogy elcserélünk egy geil ram hüttőt egy 256 vgára ! de kért egy kis haladékot a srác mivel nincsen pénze postára ! 2-3 napot az már le járt közbe 5e el tudtam volna adni a ram hüttőt de nem adtam el mivel ugye vele már meg beszéltem !! Erre irok neki h akkor mi legyen ?! 2-3 napja látom h be lépeget de nem válaszol vissza szóval 2 székről a pad alá estem :(
    Szerintem ezért Kicsit meg bizhatatlan és járna neki egy FEKETE PONT !!
    Aki üzletel vele ne higyjen el neki egy könnyen semmit :N :N

  • cvn69

    tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Üdvözletem!

    Két, számomra inkorrekt, eladóval találkoztam.
    Bari81 és jobbab.
    Mindketten a megbeszélt átadás előtt mondták vissza a már letárgyalt üzletet, mivel állítólag, a általuk meghírdetett árnál nagyobb ajánlatot kaptak.
    Ez -talán, csak nekem- elég rossz üzleti magatartásnak minősül.
    Pontozni most nem kívánnék, de mindenki, így a nevezettek figyelmét is szeretném felhívni az ilyen magatartás visszásságára.

    Üdv, cvn69

    [ Szerkesztve ]

    "Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

  • madaraszf

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok. [link] kollégáról lenne szó. A sráccal 12. 25.-én megbeszéltem, hogy az általa hirdetett [link] hűtőt megvásárolnám tőle. Mivel neki szüksége volt egy másik low profilos hűtőre ezért én (hál istennek) egy barátomnak leküldtem egyet (ajánlva elsőbbségivel 800 Ft.), hogy vele intézik a csere ráfizetést, ami a részemről +2000 Ft lett volna. A hűtő 28.-án lent volt Pécsett. Felhívtam a kollégát, mire közölte, hogy van egy kis gondja, de 1-2 napon belül rendezni tudjuk az üzletet. Elküldtem neki a barátom adatait, és közöltem vele, hogy ő fogja odaadni neki a hűtőt és a kp.-t. 4 azaz NÉGY napja nem érem el, a telefont több alkalommal kinyomta vagy fel sem veszi és az üzeneteimre sem reagál. Gondoltam biztos baj lehet és nem ér rá felvenni a telefont és üzenetet írni. A telefont tényleg nem tudja felvenni, privát üzenetre sem reagál, de ennek ellenére a mai napon 17:00 órakor és 20:17 órakor be tudott jelentkezni az oldalra.

    Ha lehet ilyet kérni, egy moderátort vagy valakit szóljon neki, nem azért a 800 Ft.-ért, mert le....om, hanem azért, hogy ne szórakozzon az emberrel, mert nem mindenki veszi jó néven ha hülyére veszik.

    Köszönettel

    madaraszf

    madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

  • flexxx

    tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Helló!

    Eléggé nem akartam ezt de sajnos muszáj.

    Vettem volna lac13-tól egy Cooler Master ventillátort. Először megbeszéltük hogy találkozunk a Boráros téren mert személyesen vettem volna át. 5 órára beszéltük meg hogy találkozunk. Kimentem 5-re és legalább 45 percet álldogáltam hogy jöjjön aztán hazamentem és felhívtam hogy most akkor mi lesz? Erre ő most mondta hogy orvosnál volt és majd 7végén megint 5-kor a Borároson. Ekkor nem is volt semmi mert gondolom akkor volt időpontja. Kimentem 7végén megint de akkor már csak fél órát álltam mire kaptam egy SMS-t hogy lázas nem tud jönni de majd megbeszéljük. Azóta lázas. Szerencsére nem buktam be pénzt de mondhatna valamit végre mert semmire nem reagál : se privire, se telefonra, se smsre. Remek időhúzás volt álldogálni de ennyi elég is. Szerintem vigyázzatok vele :S

  • mormika01

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Sziasztok!
    Hardverman alis Obornyik Ferenc a legnagyobb csaló itt, akit megkárosított legyen szives jelentkezzen már.Előre is köszönöm!!!!

  • apevia

    aktív tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Helló . egy fekete pontot kérek Sunlive nak ezért az üzletért ,

    a hirdetésben ez szerepel , Eladó kitűnő állapotban lévő EVGA 9800 GTX+ videokártya.

    Haza vittem kipróbáltam és csíkozott , újra indult a gép tőle , próbáltam fel hívni mivel azt mondta hogy 1hét gart válla rá de ki nyomta a telefont. :W

    [ Szerkesztve ]

    Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

  • MrSmithi

    csendes tag

    válasz kirkri #1 üzenetére

    Szeretnék egy hatalmas FEKETE pontot adni
    zoltan7611 nak mert megbeszéltünk egy személyes találkozót nem jött el pedig elötte hívtam 30percel hogy indulok mondta is, hogy rendben van beértem a megbeszélt helyre nem volt ott vártam másfél órát és nem tudtam utol érni telefonon-se egyáltalán nem ajánlom!!

    "Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye"

Aktív témák