Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Troyan001 #27734 üzenetére

    A belső cső átmérője kevesebbet számít, mint hogy egyenes, sima-e. Persze, hogy elbírja, de a mostani csöved is lehet egyenletes, egyenes. A JG-nél inkább a cső minőségében megjelenő nagy szórás az, ami a pletyka alapja: vannak kivételesen szarok is és egész jók is.

    Az 50-es Guarder gumival nem lősz bakot. :K

    A G36 esetében a hop up kamra is egy érdekes jószág. Három részes, könnyen előfordulhat, hogy nem lesz a nózival vonalban, vagy nem lesz megfelelő az új kamrához a gyári nózi mérete (hossza). Ezek adagolási problémákat, illetve fps-vesztést okozhatnak. Ezek általában orvosolható problémák, de egy nózicseréhez már GB-ot kell bontani.

    350 fps-sel egy G36 35-40 méteren mellalakon pontos szélcsendben. Vagyis tegyél ki egy kb 40×60 centis célt (pl pólót vállfán) és 35 méteren 10-ből 10-szer el kell tudnod találni. Ha ez megvan, akkor csak gumit elég cserélned.

    A csövet kiveszed, a hup upot nullára tekered és belenézel a kamra felől. Tiszta, fényes, karcmentes, hullámmentes és egyenes legyen. Ne legyen benne fénytörés.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • levy668

    újonc

    válasz Troyan001 #27734 üzenetére

    prec Cső+ fém hopup kamra csere szerintem teljesen felesleges, ha jól működik az eredeti.

    A pontosság a következő triumvirátusból adódik: jó minőségü hop up gumi (én zöld G&G-t használok), fém gumitömítéses nózi erre a típusra gyártva(a jg g36 pontos méretére csak a Airsoft Engineering cég gyárt, keress rá, vagy gyári nózi), a gearbox megfelelő tömítése(hengerfej dugattyú). Ha ezek faszán le vannak tömítve, akkor sokkal pontosabb lesz a fegyver, mivel mindig állandó léglöketet kap a BB, nem szökik el random levegő itt ott.

    Én úgy vagyok vele, amíg nem görbül vagy sérül a cső addig nem cserélem, és utána is megpróbálok gyárit belerakni.

    Szerk, a pontosságot nagyon megnyomja a jó minőségű BB, fórumokon 2 név jön mindig fel erre, G&D, és BLS BB. (tudom van még 1 pár de ezek a leggyakoribb ajánlatok)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák