Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymeg

    addikt

    válasz Atke #32797 üzenetére

    A Modify X-range az nem jó a Maple Leaf Crazy Jet csövekhez, reszelgetni kell, ahhoz meg nem nagyon van kedvem, meg el is lehet cseszni. Végül Unicorn gumikat rendeltem, fiatal brand de jókat olvastam róluk, az ügyfélszolgálat is barátságos. (Maple Leafnek meg a hivatalos honlapját se találtam, pedig az egyik legelterjedtebb cső meg gumigyártó)

    Telesírtam már több GBBR fórumot, YT csatornát a gondommal, de mindenki másban véli a megoldást.
    Az a jelenség, hogy két tárat ellő hiba nélkül, aztán meg lemegy az FPS nagyon kicsire akár 0-ra is, de van, hogy 3-4 lövés után történik, teljesen random. Van, hogy nem megy be a gumiba a golyó, hanem előtte a összetöri a nózi eleje a kamránál. Ez a zsír új M110-ben van, amiben több mindent cseréltem. De pl 7végén egy másik GBBR-nél is megtörtént, egy hasonlóan "tuningolt" replikával. Ott a törött golyó teljesen szétvágta a gumit, meg egy darabja úgy beszorult a kamrába, hogy nem bírtam kipiszkálni. Nózit is cserélnem kell, az is deformálódott. (megjegyzem azzal a fegyverrel tavaly nyáron pár játékot végig toltam, hébe-hóba volt fps probléma, betudtam a gázos meghajtás szeszéjének meg a golyó hibának) Azért gondolom, hogy a gumi nem jó, mert olyan szinten szorul a nózi a gumira, hogy a zár teljesen hátra megy mire kicuppan belőle, gondolom mikor tolná be a golyót előfordulhat pár tized mm elmozdulás, ami már elég, hogy mellé tolja. Az FPS esésénél, meg nem megy be a helyére és mellé fúj. Olyankor egyébként a hüvelykivetőnél jön ki a gáz. Ahogy lövésenként hűl az egész, az sem igen használ a gumi rugalmasságnak és még nehezebben megy be a nózi.

    Van a Maple Leaf gumikhoz egy ilyen fémkarika, azt rátettem, mert gondoltam azért van, de szerintem az is tetézi a hibát.

    Lehet karika nélkül jól működne. Majd kikísérletezem, csak elég sok idő gázosban gumit cserélni, nem 2 perc, mint AEG-ben. Remélem hétvégén lesz időm bütykölgetni a fűnyírás, permetezés meg egyéb felesleges időtöltés mellett.

    [ Szerkesztve ]

    Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Új hozzászólás Aktív témák