Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz kop8 #12063 üzenetére

    E előagyat nem fogsz találni. K-t esetleg, de az is ritka. De megjegyezném, hogy nem tul jo dolog G36C-t hosszabbra alakítani. Nem gazdaságos. (legfeljebb akkor, ha a két szettet megtartod, és játék függvényében cserélgeted... esetleg. De nem nagyon van olyan kinti szitu, ahol a G36C "rövid" lenne)
    Ha veszel előagyat, akkor ugyebár veszel kölsőcsövet (toldalékot).. a K-ra, és az E-re más lángrejtő való, mint a C-re, szal azt is.. ekkora csőhöz illik új (hosszabb) belső csövet is venni (nekem legalábbis volt már ebből negatív tapasztalatom), hosszabb cső meg hozza a többi módosítást... Mint említettem : Nem tul gazdaságos.

    Én most Lizard-nál láttam G&G BB-t sztem elfogadható áron, veszek belőle egy csomaggal kipróbálni, mert szokták dicsérni. (Guarder nagyon olcsó, de nem vagyok vele megelégedve :( )

    Lengyeleknél nem nagyon szokott gond lenni. Pár nap alatt mindig itt a cucc. Meg levélben is korrektek, gyorsak, és segítőkészek. (bár néha nyelvileg nem tul helyes amit írnak, de mindig érthető :) ) Én elhinném nekik, hogy őket is megszivatták. :(

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák