Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gubek-Einste #3869 üzenetére

    Ja, én ma megszabadultam még kettőtől :)

    Vacilláltam rajta sokat, mert kb mióta létezik a Firefox, a NoScript mindig fent volt. Szóval az is repült, meg a letöltéskezelő is, mert elég a beépített :)

    Chrome-nál is volt selejtezés, ott a ScriptSafe jutott hasonló sorsra. FFX-nél természetesen van lementett fehérlistám. Viszont így most sokkal kényelmesebb használni, és ezt az AOFP tette lehetővé. Persze összhangban van azzal is, hogy Androidon nincs Internet Explorer, és olyan böngészőket használok, amelyek mindegyik rendszeren elérhetőek, és van szinkronizáló funkciójuk. A Firefox viszont PC-n beelőzi nálam a Chrome-ot (mert a gyorsítótára áthelyezhető mint az IE esetében SSD-ről HDD-re), és mert a Chrome Androidon sincs a helyzet magaslatán, sőt ott az egyetlen böngésző amire van AdBlock, az a Firefox. Adblockot viszont, illetve Adguardot, PC-n már egyáltalán nem használok, mivel teljességgel felesleges, az OFP teszi a dolgát, ráadásul minden böngészőnél. IE-nél is azért van TPL, mert beépített eszközről van szó, így maradhat bekapcsolva.

Új hozzászólás Aktív témák