Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berbatov

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni! A gondom a következő. Van egy ACER ASPIRE 5715Z
    /1GB 533mhz/ típusú gépem egy éve. Elejétől fogva nem voltam elájulva tőle, de mostanában nagyon sok gondom van vele. Lassú, a windows sokszor talál valamilyen hibát, a konzisztenciát ellenőrzi állandóan, nem akar reagálni a billentyű parancsra, és még sorolhatnám. Találkozott már valaki hasonló problémával, és van-e valamilyen megoldás? Nem tudom, a VISTA miatt lehet ilyen vagy valami hardver probléma??? Ha valaki tud kérem segítsen!!
    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • Berbatov

    csendes tag

    Köszi a válaszokat!
    Megpróbálok egyben reflektálni!
    Nem vagyok egy nagy szakértő de rendszeresen futtatom a karbantartókat /CCleaner, Glary Utilities/. Rendszeresen töredezettség mentesítek. Újra is telepítettem, már kétszer, mondjuk úgy, ahogyan gyárilag lehetővé tették.Legutóbb úgy jártam, hogy az újra telepítés után kíváncsiságból futtattam egy defragglert, és volt egy csomó piros kockám, amit nem is tudott helyre hozni. Pl. az elmentett kedvenceket logóját sem jeleníti meg, de lehet, hogy ez csak az én tudatlanságom...be kellene valamit állítani? :F

    -Lehetne XP-t is rátelepíteni? Nekem azt mondták, hogy csak VISTA-val fut!?!?

    -Milyen "herélő" progit lehetne letölteni? És mit használna?

    -A 2GB RAM ezek szerint javítana rajta valamit?

Új hozzászólás Aktív témák