Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Sanya #35139 üzenetére

    Sajnos nem tudom, ilyen infókat eddig még nem találtam a csatlakozó paramétereiről. Átnézve az alaplapot, még csak azt sem tudom mondani, hogy megvan a csatlakozó helye, csak lespórolták volna azt.

    Az alaplap a valóságban is így néz ki, annyi a különbség, hogy 90 fokkal balra van elforgatva a fénykép:

    A jelenlegi elforgatott nézetet értve "felülről lefelé" haladva, a következő csatlakozók vannak rajta:
    - a gép jobb oldalán található daughterboard csatlakozója (ezen a board-on van egy USB, az audio jack, illetve az SD kártya olvasó),
    - a touchpad csatlakozója,
    - a nagy csatlakozó a billentyűzet, a kicsi a hangszóróké,
    - "legalul" az akkumulátoré.

    A billentyűzet csatlakozója mellett/környékén kellene lennie a KBL1 csatlakozónak, ha lenne ilyen az adott modell esetében.

    Alaplap schematics-ot külön nem kerestem, de azt hiszem, van fent a neten, úgy rémlik, a Wistron gyártotta az alaplapot az Acernek.

    Az elektronikai részéhez nem értek, bár biztos megoldható lenne - nekem elég annyi is, hogy az adott modellbe nem tehető backlit billentyűzet.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák