Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Sanya #35106 üzenetére

    Sikerült a kérdés magyarázatát (ha már említed, hogy van) amúgy elolvasnod ugyanabban a hozzászólásban? Tudod, egy bekezdéssel alatta.

    Amennyiben az elolvasás és értelmezés továbbra is derogálna, kiemelem számodra a lényeges részt: "másrészt kérdéses, hogy az ES1-572 amúgy támogatja-e magát a háttérvilágítás funkciót."

    Én kérek elnézést, hogy a biztonság kedvéért a teljes modellmegjelölést beírtam az első mondatomban, feltételeztem, hogy esetleg könnyíti a valóban segíteni akaró és tudó válaszadók dolgát, noha tisztában vagyok azzal, hogy az -36UU rész belőle a konfigurációs eltéréseket jelöli. :)

    Azonkívül, hogy eleve hülyének néztél és/vagy nem vagy azzal tisztában, hogy mondok egy példát: Thinkpad L450-hez is lehet kapni a termékleírások szerint háttérvilágításos és kompatibilis billentyűzetet eBay-en, AliExpress-en, csak épp pont a háttérvilágítás nem fog menni, mert maga az L450 nem támogatja a funkciót, nyilván semmire sem lehet panaszom (utóbbit, tekintve hogy régi motoros vagy, aki megfordul hosszú ideje notis topikokban, valahogy kétlem), abszolút korrekt választ adtál, amiből csak a következő lényegtelen apróságok hiányoznak:

    - szövegértelmezés,
    - a minimális tisztelet,
    - a valós segítőkészség,
    - a kérdés szempontjából valóban releváns és megoldást jelentő információ.

    Ezek után még személyeskedsz is. Nyilván velem van a baj, természetesen. :D

    Nem vagyok feljelentgetős típus, még a Te amúgy eléggé megalapozott esetedben sem.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák