Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz Vertigo18 #7018 üzenetére

    szerintem is k*rvára mindegy, hogy mennyivel mész (az egy külön szabálysértés logikusan, ami ha gyorsan mentél volna, csak akkor él nyilván, ha lefotóznak, de akkor meg te kifizeted a bírságot, az ö biztosítója meg teljes egészében a te károdat, logikusan nincs köze a kettönek egymáshoz) (remélem azért nem száguldoztál :DDD ).
    Nem te vagy a hibás. ha helyszínen elismerte, akkor kérdd el a helyszíni jelentést, amiben benne van, hogy "a felelösségemet elismerem" + aláírás. mivel te rendör vagy talán könnyebb lesz megszerezned, mint nekem. ugyanis a biztosítónak csak ez kell, ha el van ismerve a felelösség. ez elég nekik, nem kell semmi jogerös határozat meg f'szomtudja mi, ja meg persze... panasszal él, meghallgatást kér meg f*szom stb és akkor majd várhatsz a jogerös határozatra hónapokat...
    nekünk ugyanez volt, írtam ide is, csak elsöbbségadás táblánál jött ki a baromállat elénk. a rendörség meg egy k*csög b*zi volt az egész ügyben.

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

  • Lauda

    félisten

    válasz Vertigo18 #7018 üzenetére

    Nincs miert aggodnod. A kresz szerint Te haladtal a vedett uton es kesz, nincs tovabb. Hozzateszem, ez nem mindig igazsagos, mert ha a vedett uton halado, valoban joval a megengedett sebesseg felet halad, kozvetetten o is reszben okozoja lehet a balesetnek, hiszen az elsobbseget ado hiaba gyozodik meg akar tobbszor is a keresztezo forgalomrol, ha nem vart idon belul megjelenik ott egy szgk/motor stb. Gondoljunk pl a potkocsis teherautokra/buszokra is stb, amiknek joval tobb ideig tart egy reszt megmozditani a tomeget, masreszt elhagyni a veszelyes helyet.

Új hozzászólás Aktív témák