Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • piqla

    őstag

    válasz VVoid #492 üzenetére

    joh, csak en is meg akarnam mar tanulni... c64 ota allandoan csak jatekra hasznaltam gepet, ideje lenne legalabb ennyit megtanulni :)

    Szereted az állatokat?

  • tothbe

    addikt

    válasz VVoid #659 üzenetére

    Barracuda V? Hát az jó hogy halk volt a maga idejében, viszont olyan lassan ment, hgy nem csoda a hangnélküliség.
    A wd viszont gyors, nem melegszik és még halk is egyszerre.

    By(e) Tothbe

  • b.janko

    tag

    válasz VVoid #719 üzenetére

    Nah ezt is tudom.. megvan a vinyóm...
    Sajnos sima SE lett belőle... :F
    egy kis 250-es ami csak 232,88GB :O

    Nálam egy reckbe megy a dolog, amit majd késöbb linkelek és jellemzem, de most még összerakatlanul megy a formatting, most épp 76%, de mocskos lassú mivel nem gyors formázást nyomtam....

    Első amit természetesen ki kellet próbálnom 3-4% után, hogy formázás hozbe ha mozgatom (forgatom) a vinyót a forgástengellyel szöget bezáró irányba, akkor ez egyéb irányokba is el akar mozdulni, a benne lévő lemezek hatalmas perdületéből adódóan.. :C
    És hát jó gyorsanis megtekertem, mert mér ne.. azé garis... vagy nem? :Y
    És egyszer csak egy viszonylag nagy kattanó hangot halatott, mintha megált volna egy pilanatra, megijedtem, abbahagytam, és utána érződött hogy forog tovább...
    Formázást a Windows lemezkezelőből végeztem az nem dobott ki hibaüzenetet...
    Bad sector tesztet hogy tudok csinálni? most úgyis tesztidőszakba van a vinyó...
    Ja konkrétan WD2500JS

    Én semmit nem jumpereltem rajta, tehát elvileg most SATA2-s de a keretem szépen látja...
    CON CHD3SIU típusú SATA/Pata ----> USB keret [link]
    Több kép: [link]

    Egyenlőre én véleményem, a fekete alu rész kimondottan igényes, viszont amint a képeken is látszik sajnos ez nem mondható el a műanyag végekről.
    Hátrány hogy a vinyót egy műanyag keretbe csavarozod, és azt dugod a keretbe... kicsit forralja a vinyót... :F
    Erős kék led, de ezt mindenki kreatívan orvosolhatja.
    Viszont kimodottan jó hogy kicsi a tápegysége, ami könnyű, és csak langyos intenzív használat mellet is... Valamint hogy kétpólusú...

    Ja, és valami sípol mióta megvan a kis dög... Apum anyum nem hallja, csak én.. ;]
    Nem zavaró, mivel kb 18K körüli halk. Még nem tudom hogy a táp vagy a vinyó vagy a keret elektronika, de majd... most viszont 99% úgyhogy majd késöbb a részleteket...
    Persze ha csak érdekel valakit.

    www.marinero.hu

Új hozzászólás Aktív témák