Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothbe

    addikt

    válasz Dzsekó #670 üzenetére

    Na cska, hogy a kecske is jóllakjon, meg a káposzta is megmaradjon, azaz ne offoljuk szét a topicot egy utolsó rekaciót irok, aztán nem kivánok ezzel tovább foglalkozni:
    A mondatom arra vonatkozott, hogy az emlitett samsung szériára rákeresve és utánanézve sok helyen irják a problémát, hogy mellétéve egy másik vinyót rezonálni kezdett a házuk. Ebböl kiindulva irtam, hogy nem a másik vinyó rezonál, és ez nem megkérdöjelezhetetlen dolog volt, hanem egy a tényekre alapozó feltételezés. Kiderült, hogy nem is igaz, hiszen a samut lekapcsolva a srácnak továbbra is rezonál a gépe.
    Utána annak kizárására, hogy nem-e csak az egyik vinyóhely miat rezonál, ami pl. távolabb van a keret rögzitási pontjaitól, megkértem, hogy tegye át a másik vinyó szlotba.
    Kb. 2 perces munka, és ha müködik megvan az ok, ha nem akkor sincs semmi, mert még mindig ott a gumibakos beépités lehetösége.
    Szvsz nem vágtam át senkit és továbbra is ajánlom a wd-t, amiröl sosem állitottam, hogy nem rezonál, hanem, hogy halk, elég gyors és nem melegszik. Ezek pedig jó érvek mellette. A Hitachi gyorsabb, tehát ha a gyorsaság fontosabb és a hang nem annyira(mert hangosabb a wd-nél) és a melegedésnél sem számit 2-3 fok plusz, akkor a Hitachi is nagyon jó vásár.

    By(e) Tothbe

Új hozzászólás Aktív témák