Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Muréna #142 üzenetére

    tudom, elvileg megyek :D :R

    gyerekek nem kéne ilyen komolyan nyomni a vitát..
    Rover nagyszerü munkát végzett eddig, nem is tudom, hogy birta egyedül.. nekünk ennyire van időnk, akinek pl nem tetszik, hogy csak átlag 3 naponta de van amikor csak 1 héten 1x van idöm frissiteni a Gef8 listát szavazzon le, átadom neki aztán csinálja, de aztán ne tünjön el fél honap mulva.. mert sajnos elég sok nem mondom h ujoncot, de frissen regisztrált kollégát látok, naponta irogatni, hogy mikor lesz update, aztán azóta nem is láttam öket sehova irni.. szoval kérlek legyetek megértőek velünk szemben is, én ugyan csak revizor vagyok, ergo a lista frissitésén kivül nemigen kell foglalkoznom semmivel, a többiek elég komolyan részt vettek az oldal jelenlegi kinézetének az elérésében, ha emlékeztek rá milyen volt régen, de nem is értem miért kell ezen igy kiakadni, valaki elkezdte, valakik folytatják, nektek jo mert kisujj mozdítás nélkül megy tovább a lista, nem értem mi a gond :R

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák